2733
2734
چرا با اون وضع کتک میزد؟ زندگیتون به لج و لجبازی کشیده شده؟ شاید شوهرت فهمیده بهش علاقه ای نداشتی و ...

لذت میبره ک دوستش ندارم  میگه ب اونجام ک دوستم نداری   مهم ایته ک من دارم  

برا پول سزارین   حاظر نبود خرجم کنه  و اینکه درامد ایشون بالاست     ولی دوسم د ...

چقدر سخته. ولی عزیزم هرچی حس تنفرت بیشتر باشه زندگی سخت تر میشه. هیچ جوره نمیتونی تنفرت رو‌ کم کنی؟ 

فرض کن از فردا شوهرت نباشه . اصلا ناراحت نمیشی؟ دلت براش تنگ نمیشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چقدر سخته. ولی عزیزم هرچی حس تنفرت بیشتر باشه زندگی سخت تر میشه. هیچ جوره نمیتونی تنفرت رو‌ کم کنی؟& ...

ن 

همیشه تلفنم زنگ میخوره  میگم خبر مرگش بدن 

یا زنگ میزنم گوشیش در دسرس نیس میگم ب خیر رفته ته دره 

2731
اتفاقا لجش در اومده که اینجوری میکنه. سعی میکنه اذیتت کنه. دیگه نگو دوستت ندارم

وقتی میزنه میکم  یا وقتی تو گوشیش چیزای میبینم ک نباید میگم    میگم دوستت ندارم تو هم ک ایتحور ادمی هستی بیا جدا شیم بی المشنکه و ۰۰۰   زیر بار نمیره مهریم ۲۵۰ سکه س اینم زمین و خونه و ماشین و گردش حساب بالای ۲۰۰ میلیون داره  پارش نیکنه قانون رسما بدون مهریم ک زورم میاد جدا شم   بخدا مثل شاااگگگرررد باهدش کار میکردم تو جاده با شکم حامله گالن گازوییل براش جابجا کردم و ۰۰۰ اوف از خودم متنفررررم  ک برا ادمی ک دوستش نداشتم فقط بخاطر ک ازارم نده چ کارا کردم ۰۰۰۰

چرا جدا نمیشی؟

پشتوانه و  اعصاب  رفت و امد دادگاهو ندارم قانونم طلاق نمیده ک فقط ۱ سال    و بیشتر ادمو  میدونه فقط تا مرد طلاق نده   قانون طلاق نمیده من مدارک کافی ندارم برا طلاق   مهریمم ک نمیبخشم   چون  خانوادم اصلا پشتم نیستن برا طلاق     چکار کنم  فقط طلاق عافی هستم ک همونم بهم تجاوز میشه از سمتش 

حداقل این بار که کتکت زد برو پزشک قانونی شکایت کن

اونم رفتم حالا موهامو میکشه یا جوری صورتشو ب صورتم فشار میده یا گلومو میگیره ک کبود نشه  و  مدرک نداشته باشم    خیلی پست هاره 

فقط بخاطر ک میگم نمیخوام دستت به من بخوره  منو چنان شکنجا میده اشغال   یه بار زد تختو شکست   

نه من ۴۳ کیلو ام اون ۷۵ کیلو  

نمیشه بجای اینکارا بهش عشق بدی تا باهات خوب بشه شاید بهش اضهار عشق علاقه کنی اونم کوتاه بیاد فکر بایکی زندگی کنی که دایم بگه ازت بدم میاد یادوستت ندارم اون چ حالی میشه

نمیشه بجای اینکارا بهش عشق بدی تا باهات خوب بشه شاید بهش اضهار عشق علاقه کنی اونم کوتاه بیاد فکر بای ...

میگم برا این نکبببببتتتتتت  کارای کردم ک  هفت جد اباد لیلی برا مجنون نکرده 

من دوستش نداشتم ولی  ب این نکبت خییییلییییی گحبت کردم چون نمیخواستم   از انتخاب اشتباهم درس بگیرم نمیخواستم کم  بیارم   میخواستم    زندگیم خوب باشه    ولی  ب این باور رسیدم ک هرررر    کسی معنی محبت رو نمیفهمه  و لیاقت نداره    

محبت کردن هم همیشه دلیل بر دوست داشتن نیست  

من محبت کردم   کارا براش کردم ک میگه مادرم برام نکرد یا هیچ زنی مثل تو نیست تو فرشته ای و ۰۰۰ خودش میگه   ولی من دوستش ندارم کنارش احساس مسخره شدن دارم   نمیدونم چطور واقعا در قالب چ کلماتی توصیف کنم زندگیمو  کنار یه ادم خطر ناک روانی  بی صفت 

میگم برا این نکبببببتتتتتت  کارای کردم ک  هفت جد اباد لیلی برا مجنون نکرده  من دوستش ...

والا من شوهرت نمیشناسم شاید حق با تو هس ولی تو ک همه زحتمی میکشی کارای خودتو پایمال نکن حداقل بازبون چیزی به زبون نیار ک رابطه رو خراب کنه منم از شوهرم تنفر دارم ولی هیچوقت به زبون نمیارم اگر به زبون میاوردم ک روزگارم سیاه میکرد

2706