2733
2734
اره خیلی خوشگله صورت گرد چشمای درشت آبی با مژه های بلند لبای قلوه ای بینی باریک گونه هم خداداد ...

من صورت گرد و پری دارم و قراره عمل کنم دوستش ندارم راستش میخوام بوکال فت کنم از پر بودن در بیام و زاویه بزنم که گرد نباشم 

….Work hard in silence. Let success make the noice

بچه خودم 

جاریم و یکی از خواهران همسرم  

مامانم 

همسرم

یکی از دوستای قدیمی و صمیمی ام  

کلا از دیدم همه زیبا هستن ولی اینهایی که نام بردم به نظرم خدا جور دیگه ای بهشون نگاه کرده 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همکلاسیم

ب حدی زیبا بود هر کس میدیدش چند ثانیه مکث میکرد استاد وسط درس دادن چشمش میغتاد مکث میکرد فروشنده وسط کارت کشیدن چشمش میفتاد مکث میکرد

قد بسیار بلند چشمای درشت مژه بلند ابروها زیبا ولی انگار چهره اش محو بود ابروهاش پهن بلند ولی مشکی نبود مژه ها بلند ولی مشکیه مشکی نبود پوست سفید چشماش رنگی نبود فقط یکم روشن بود خیلی هم آرایش میکرد یبارم تو اتوبوس یه آقاهه نگاش میکرد زنش فهمید باهم دعواشون شد

من صورت گرد و پری دارم و قراره عمل کنم دوستش ندارم راستش میخوام بوکال فت کنم از پر بودن در بیام و زا ...

هر شخصی یه مدل صورت خاص بهش میاد

نمیشه برای همه یه نسخه پیچید

ولی خب به این خانمی که گفتم صورت گرد خیلی میاد و سی درصد زیباییش بخاطر فرم صورتش هست(صورت گرد ظریفی داره)

قبل از اینکه عزیزم اینکار کنی حتما از یه شخصی که واقعا وارد باشه و درباره استانداردای صورت اطلاعات داره(مثل متخصص جراحی پلاستیک) مشورت بگیر حتما

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
همکلاسیم ب حدی زیبا بود هر کس میدیدش چند ثانیه مکث میکرد استاد وسط درس دادن چشمش میغتاد مکث میکرد ف ...

قدش چند بود؟شبیه کسب نیست اجزای چهرش یا چهرش؟میتونی عکسش بزاری؟

2706