2752
2734
عنوان

اسکرین فحاشی های یه گریمور عقب مونده ی سینما

| مشاهده متن کامل بحث + 2158 بازدید | 58 پست
وا خوب بلک کن تمام چقدر کشش میدی

واقعا وقتی میبینی مزاحمه! رو دروایسی داری مگه! 

نه بابا گفته بیا گریم تو چهره خاصی هسی مخ زنی! 

اینم گفته واو چه چیز خاصی من مدل میشم! بلاک نکنم! 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊

لابک‌کن

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش در نهایت بمن گفت خب پس فلان موقع بیا سر پروژه من هفت افم و میتونیم تو استودیو باشیم گریمت کنم و یه نسکافه بخوریمو خوش میگذره بهت قول میدمو فلان

که من شدیدا بدم اومد حس کردم طرف قصد و منظوری داره بازم کنسل کردم گفتم نه

که حسابی بهم ریخت گفت یعنی چی و بیا دیگه و شروع کرد خواهش کردنای خیلی لوس و چندشی که انگار میخواد طرف رو قانع کنه باهاش بیاد مکان

منم سفت و سخت گفتم عذرمیخوام نمیتونم

حتی بمن گفت اخه من فقط الان میتونم بگم بیای و وقتی پرسیدم چرا گفت حالا تو بیا داستان داره حضوری میتونم بهت بگم من الان شرایطم سر این پروژه خیلی خاصه باید بیای ببینی فقط

منم گفتم میشه نیام بعدا حالا بازم مطمئنم موقعیت مناسبی براتون پیش میاد

مثل بچها که دارن اصرار و پافشاری میکنن و پاشونچ میکوبن زمین بمن ویس میداد که نه نمیشه باید بیای

منم سر نه گفتنم موندمو دیگه ویس آخرش که خیلی صمیمی برگشت گفت : کیمیاااا لطفا دیگه دختر خوبی باش فقط یه ساعت بیا خب؟ نذار من بهت اصرار کنم خودت دختر خوبی باش قبول کن و فردا میبینمت و اینا

که من سین کردم ویس رو شنیدم جواب ندادم اینو نوشت :

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731

یه سوال:

چرا اسمش را گفتین ؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

شما رفتارت شبيه كسي بوده

ك پارتنر ندارع و دنبال شروع رابطه است.

دسترسي دادن ب لوكيشن اطراف

خوندن پيام هركسي

و بعد جواب دادن و ..

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
بعدش در نهایت بمن گفت خب پس فلان موقع بیا سر پروژه من هفت افم و میتونیم تو استودیو باشیم گریمت کنم و ...

طرف کصخله بخدا

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
همون اولش مشخص بوده هم غرض داره هم مرض 🤦

😂😂

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
بعدش در نهایت بمن گفت خب پس فلان موقع بیا سر پروژه من هفت افم و میتونیم تو استودیو باشیم گریمت کنم و ...

👏🏻👏🏻 

خودم با چنین بی سر و پایی همین امروز آشنا شدم و محترمانه ازش خواستم دیگه این بحثارو پیش نکشه 

من میخواستم کار ادمین تایپ رو براش انجام بدم، چمدونستم طرف سو استفاده گره! 😤

خلاصه بعد این هم دوتا ویس دادم گفتم شما نمیدونم چطور فکر میکنید فرد خیلی خاصی هستید طرفتون نباید بهتون نه بگه

انگار یه سلبریتی ای چیزی هستین ادما ارزوی بودن و دیدار شمارو دارن و حالا خیلی واستون عجیب بوده که خودتون به یکی درخواست کردین که از نزدیک پذیراش باشید دست رد زده به سینتون

یا فکر میکنید من کیم که اینطور باهام صحبت میکنید مگه من مجبور بودم قبول کنم؟

و اینکه گفتم شمایی که انقدر اینجور مسائل و نه شنیدن ها اذیتتون میکنه چه توی روابط شخصیتون چه توی روابط کاریتون برید دنبال افراد بیزینسی که پول میگیرن نه و اینا هم نمیارن

این حرفای بچگانه و لوس رو هم میذارم به پای سن کمتون

چون طرف نهایتا بیست سالشه! اونطور که توی رزومه اش مدعیه هرچند که نوع کثیف لاس زدن و لحنش و اصرارش اصلا به یه بچه بیست ساله نمیخورد و بزرگتر بود

خلاصه بهشونم گفتم لطفا دیگه بمن پیام ندین که مجبور نشم بلاک کنم، بابت مدل گریم هم قضیه منتفیه و اصرار دیگه ای نکنید که بلاک میشید و مزاحمت محسوب میشه

ایشون ولی ول نکرد، هی پیام پشت پیام و یه طوری پیام عذرخواهی میفرستاد انگار دوست دختر چندین سالشم! کم داشت یارو واقعا ما نهایتا یه روز چت مفید داشتیم باهم اصلا هم صمیمی نشدیم من نمیفهمم فاز طرف رو 😂

انگار با یه سلام علیک من اسم بچهامونم انتخاب کرده باشه اون مدلی پیام میداد

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2706