2752
2734
عنوان

کنکوری ها بیاین تخلیه انرژییی

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 51 پست

برا من پنجشنبس ریاضی ام 

این چند روز پدرم در اومد خداییش جنازم

تازه رسیدم خونه

افتادم رو تخت اومدم نی نی سایت ببینم چه خبره که الانم اینجام

فقط پنجشنبه بیاد تموم بشه یه آرایشگاه برم یکم به سر و صورتم برسم بعد بوق مدت یه دوش بگیرم خودم از خودم بدم میاد دیگه الان😥😓😕

جمعه رو هم اگه قسمت شد یه بیرون بریم و دوستان خستگی از تنمون در بره😁🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا من پنجشنبس ریاضی ام  این چند روز پدرم در اومد خداییش جنازم تازه رسیدم خونه افتادم رو تخت ...

او چه خوببب

دوستای من میگن بعد کنکور بریم بگردیم نهار بخوریم بنظرت برم؟

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
میگفتی نه بابام آرزومه موفقیتمو ببینه 

بخدا انقد ذوق داره

قبل اینکه کارت ورود به جلسه بدن هردیقه میرفت کافی‌نت ببینه کی میدن

واسه کنکور تیر ماه آخرین روز متوجه شد بزور بردم ثبت‌نام کرد

بعد ابن مبگه عقده داره.

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
این کاربر چاخان  اعظم گفت کنگت بالاست یعنی چی؟؟؟؟

ی اصطلاح نسل جدید میگن مثلا اینکه خیلی مشتی هستی سوپر استاری همچین چیزی مثلا علی دایی گنگه

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید
بخدا انقد ذوق داره قبل اینکه کارت ورود به جلسه بدن هردیقه میرفت کافی‌نت ببینه کی میدن واسه کنکور ت ...

حسوده😂

حسودن 

🥲🥲

اون لحظه انقد حالم بد شد که گریم گرفته بود با جیغ سرش داد میزدم

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.https://www.ninisite.com/discussion/topic/13582698/%d8%af%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d8%b9%d8%a7%d8%b4%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%87-%da%a9%d9%88%d8%aa%d8%a7%d9%87?postId=338050990 اگه داستان کوتاه عاشقونه دوس داری بیا تو تاپیکم
صد درصد  ما هم اگه گیر بیاریم برنامه گذاشتیم یا بریم استخر یا اگه نشد بریم دور دور 😅

اها چه خوب 

آخه من خانوادم  و باید راضی کنم  دوستام نمی خوان بگن به خانوادشون بنظرت من چجور اوکی کنم برم؟😂

🥲🥲 اون لحظه انقد حالم بد شد که گریم گرفته بود با جیغ سرش داد میزدم

عه ولش بهش فکر نکن

عه ولش بهش فکر نکن

🥲🥲

تو هم نگو🙃🤣

😂😂😂 آخه تا عصر بگم کجا بودم

🥲🥲 اون لحظه انقد حالم بد شد که گریم گرفته بود با جیغ سرش داد میزدم

طوری نیست 

محل نده 

سرت تو کار خودت باشه

درد و دل نکن با هیچکس، به جاش با یه مشاور خبره صحبت کن.......با اینکار وجهه خودتو حفظ کردی، بقیه برات ترحم الکی نمیکنن و مهمتر اینکه راهکار درست و درمون گیرت میاد به جای حرفای خاله زنکی:) منظورم درد و دل حضوریه
2706