2733
2734

عزیزم هنوز دیر نشده واسه حرف زدن ،نگران نباش ،

حرف میزنه 

بچه هاتونو هیچ وقت با بقیه بچه های دورو برتون واسه این چیزا مقایسه نکنید .یکی زود راه میفته،یکی دیر 

یکی زود حرف میزنه،یکی دیر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم تا ۲/۵ دیدی حرف نمی زنه ببرش گفتار درمانی اصلا به حرف دیگران گوش نده که میگن بالاخره حرف می زن ...

حدود یکماه درگیر عفونت گوش و چشم بوده.بیمارستان و سی تی اسکن و اینا.خیلی عقب افتاده به نظرم کارهاش منم بلد نیستم چطور باهاش ارتباط بگیرم

چیکار کردین که خوب شد

خیلی کار.. همسن دختر شما بود که رفت گفتار درمانی تا۳ سالگی

کلی دعا از گوگل دانلود میکردم میدادم بهش، آب انار و زعفران خیلی میدادم، اصلا غذاهای طبع سرد مثل سبزی و خیار نمیخورد، این پروسه تا چهار پنج سالگی ادامه داشت خیلی مراعات غذاشو میکردم

وزن فعلی۶۹ وزن هدف۴۳    من میتوانم😍                                      کاربری از خودم و خواهرمه🤌🏻
2731
چیکار کردین که خوب شد

بچه دو سه ساله ندارین دور و برتون که حرف بزنه؟ 

پسر کوچیک من حرف زدنش کامل نبود 

پسر بزرگم ۱۶ ماه بزرگتره 

مثلا یکی ۳ ساله بود یکی یه سال و خرده ای 

بزرگه حرف می‌زد کوچیکه هم تکرار می‌کرد 😁

خیلی کمک کرد این کار 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
بلد نیستم چطوری باهاش بازی کنم

کلمه هارو بهش بگو مثلا مامان بابا و چیزای دیگه تمرین کن باهاش، ولی عجله نکن بعضی بچه ها ۲ به بعد حرف میزنن کم کم 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
حدود یکماه درگیر عفونت گوش و چشم بوده.بیمارستان و سی تی اسکن و اینا.خیلی عقب افتاده به نظرم کارهاش م ...

ان شاالله اوکی می شه ، فقط‌ نذار زیاد جلوی تلویزیون بشینه، من تجربه دخترمو دارم که میگم ،توجه بچه رو میاره پاییین ،من دیر بردم بچمو گفتار درمانی تو اشتباه منو نکن ۴ سال بردم خداروشکر تامدرسه  اوکی شد

از صبح تا شب پای تلوزیون. چه بازی براش بگیرم سرگرم شه

تو اینترنت سرچ کن بازی فکری مناسب سنش ، من دخترم ۲/۵ بود بردمش گفتار ،همسرم نذاشت ادامه بدم شما تا ۲/۵ صبر کن اگر حرف نزد ببر گفتار

2706