2752
2734
عنوان

بیایین بگین اگه جای من بودین طلاق می گرفتین

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 70 پست
چهرم خیلی کم میخوره،شرایط خانوادم طوری که برای ازدواج مجدد به مشکل نمی خورم

خانه داری یا شاغل؟

در طول روز چه قدر مشغولی به انجام کاری؟

چون زمانی که مشغولیات نداشته باشی ذهنت هم بیشتر روی این مسئله‌ی کمبود محبت تمرکز می‌کنه.

یه مدت شروع به انجام یه فعالیتی بکن تا ذهنت یکم باز بشه شاید اصلا طرز فکر و خواسته‌هات تغییر کرد.

خمش باش خمش باش در این مجمع اوباش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید باهم همسرم بریم که اصلا نمیاد

اصلااا با همسر نرو

اصلا مشاور خانواده نرووو

برو مشاور بالینی بگو غمگینم حس بدی تو این خونه دارم همه چی دارم ولی هیچی ندارم ووو

من آرزومه اندازه تو پول داشتم بدون دغدغه میرفتم مشاور خودمو می‌شناختم خودمو رشد میدادم

اگرم حال نمیکنی با مشاور دوره ها سوده هروی بخر، نمیگم خیلی خوبن، ولی به چشم خودت میبینی تو تغییر کنی طرفت تغییر می‌کنه و این عالیه، دیگه نگاهت هی ب اون نیست

خانه داری یا شاغل؟ در طول روز چه قدر مشغولی به انجام کاری؟ چون زمانی که مشغولیات نداشته باشی ذهنت ...

بخاطر دخترم کارو گذاشتم کنار،چون نمیشه ،ولی تو خونه نقاشی میکشم

2731
اکثرا گفتن جدانشو،خب ینی براشون رابطه ماهی یبار عادیه!!!!!

نه 

ما از اون زاویه نگا نمیکنیم 

ما از این زاویه نگا میکنیم که اگه تو صفر تا صد کارای خونه رو بهترین شکل انجام میدادی و پر انرژی بودی ولی صرفا بخاطر رابطه یا اینکه بلد نیستی عشوه بریزی همسرت میخاست طلاقت بده اونم با وجود بچه قرار بود چه رفتاری کنیم؟

مسلما رو به قبله سرشو میبریدیم 😐

مشکلت قابل درکه ه احتمالا همین موضوع ممکنه باعث بشه تو سایر ابعاد زندگیم عصبی باشی و احساس کنی داره بهت ظلم میشه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
بخاطر دخترم کارو گذاشتم کنار،چون نمیشه ،ولی تو خونه نقاشی میکشم

خدا نعمت پولو بهت داده استفاده کن ازش برو آموزش ببین یه پیج اینستا بزن یه درآمدی کسب و کاری برا خودت راه بنداز بعد میخای بری برو

قبل رفتن حتماااااا مشاور حاذق و خوبی برو ک بعد جدایی کمتر آسیب روحی ببینی

پونصد تا مشاور عوض کن تا یکی بدرد بخور پیدا کنی

حتما پیش مشاور خانم برو ک بیشتر درکت

می‌کنه

ولی برو همین فردا اولین مشاور کنار خونه تون پیدا کن برو 

بدرد نخور یکی دیگه امتحان کن

روانشناس خییییییییییییییلی بدرد میخوره زمانی ک نگران هزینه جلساتش نباشی

احتمال اینکه توی این پنج سال افسرده و غمگین شده باشی هست برا همین قبل هررر اقدامی برو کمک بگیر ک بعدا پشیمون نشی