2752
2734
عنوان

دیگه خسته شدم از دست این بچه ها،پسرای شما هم اینجور برنامه ها دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 32 پست
بخدا ذله شدم حالا کتک خوردنش سرچی باشه خوبه؟!  سر اینکه تو زنگ ورزش گل زده تو فوتبال و شادی کر ...

اگه الان دلیل کتک خوردنش پیدا نشه تو راهنمایی اتفاقایی مثل ت.ج.ا.و.ز براش پیش میاد که با صدتا روانپزشکم درست نمیشه

شنبه میری مدرسه پدر اونی ک اذیتش کرده رو در میاری به بچتم یاد بده از خودش دفاع کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر منم از مدرسه اومدنی هر روز غر میزنه. غر میزنه بهونه میگیره. بداخلاقی میکنه. جوری که آخرش با من د ...

قبل اینکه سن مدرسه برسن انقد خیالم راحت بود همه چی زیر نظرم بود ولی وای به روزی که رفتن مدرسه دائم استرس دارم 

مخصوصا اینکه دومین روز مدرسه هم پسر کوچیکم هول دادن دستش شکست یه ماه تو گچ بود 

کاربر مامان دوتا پسر سابقم 🥰
2731
فقط یادش بده از خودش دفاع کنه نمیتونی هرکی یه چیزی گفت یقشو بگیری که بچه ان

خیلی میترسم 

میگم نکنه بگم بزن و یهو طرفو هول بده بیفته چیزیش بشه اونموق دیگه نمیگن که داشته از خودش دفاع میکرده 

همیشه استرس دارم 

پسرا همینن  ظهر که مدرسه پسرونه تعطیل میشه ببین توی پیاده رو همه دارن همدیگه رو میزنن  م ...

دقیقا 

بخدا حیوون تربیت پذیره سگ و گربه تربیت میشن نمیدونم چرا بعضیا بچشونو تربیت نمیکنن

امروز نماینده تذکر داده  یه پس گردنی زده پسرم برگشته جوابش داده گفته حق نداری بزنی 

کلاس سوم پسرم 

..

نه زد خورد ندارن ولی یادمه یکبار کلاس دوم بود توراه مدرسه یکی زده بوداز خودش بزرگتر  ..

رفتم با باباش ..معاون گفت یا خودتون برین جلو در خونه پدر مادرش چون بیرون مدرسه اتفاق افتاده بود  ..یا بسپارین به من خودم می‌دونم چکار کنم ..

دیگه پسره از پسرم معذرت خواهی کرده بود 

ولی امسال سخت میگیرن که زد خورد نباشه تو مدرسه 

.
دقیقا  بخدا حیوون تربیت پذیره سگ و گربه تربیت میشن نمیدونم چرا بعضیا بچشونو تربیت نمیکنن

بچه ها شبیه پدر و مادراشون هستن

من اینو در طی سالها معلمی متوجه شدم 

از روابط انسانی خسته‌م؛ کاش نافلز بودم با پیوند کووالانسی
پسر من از فحش دادنم متنفره حتی ولی این وحشیا نمیدونم ازکجا پیداشون میشه

بعد جالبه گردن هم نمیگیرن و خودشونو میزنن به مظلومیت 

فامیلمون دیده بود میگفت داشت بچمو در حد مرگ میزد بزور رفته از زیر دستش کشیده بود بیرون 

بعد همون پسر امروز جلو شوهرم قسم می‌خورد میگفت بخدا من نکردم

داداش منم اینطوریه همش میزننش کارکنان مدرسه هم خیلی بیمسئولیتن 

من یادمه مدرسه میرفتیم همیشه ناظم یا معاون قدم میزدن تو حیاط 

الان انگار نه انگار فقط منتظرن کارشون تموم شه برن خونه البته حق هم میدم بچه ها واقعا بی ادب شدن حتی تو روی معلم وایمیسن

قبل اینکه سن مدرسه برسن انقد خیالم راحت بود همه چی زیر نظرم بود ولی وای به روزی که رفتن مدرسه دائم ا ...

خیلی سخته واقعا. بعد یه مدت بچه کلا از کنترل خارج میشه. باید یاد بدین هر کی زد اینم بزنه. الان باید اینجوری باشن بچه ها. همه گرگ شدن. مظلوم باشن میخورنشون. 

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
2706