2733
2734
عنوان

چرا همه دخترا دوس دارن برن سرکار ولی من نه

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 33 پست
اره خب نباید زن میگرفته اصلا تو این کرونی زن گرفتن حماقته  اونم برا کسی ک حقوقش ده تومن باشه

زنی که ازدواج کنه قرار باشه  خرج‌زندگیاقارو بده کا رخونه و اشپزی کنه بعدش بچه داری کنه..همه امتیازات زندگی هم برای اقا باشه مگه بلانسبت دیوانس ازدواج کنه....خیلی حال بهم زنن خانواده هایی که برای پسرای بیکارشون دنباال زن شاغلن

البته ثمره رو نمیچشن،ثمره رو میبینن😅

مهربان جان

ثمره یعنی میوه 

ثمره رو میچشن و اشتباه نیست

نتیجه رو میبینن

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با پول خودشونو گول میزنن  پولی ک باعث شه تایمی نداشته باشی چ فایده خب همون بهتر ک نباشه

😅 اصلا ب استرس صب بیدار شدنش نمی ارزه 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
مهربان جان ثمره یعنی میوه  ثمره رو میچشن و اشتباه نیست نتیجه رو میبینن

عزیزم پُر واضحِ که ثمره توی این جمله به معنی نتیجه هستش نه میوه!

و نتیجه رو میبینن،نمیچشن.

سرگرم خودت،عاشق احوال خودت باش🩷
2731