2752
2734
دعا نویست کیه 

😄😄😄😄👌

ما بد نبودیم..بلدبودیم،دنیا مارو نمیخورد..ما تُنگ بودیم،اگه دریا بودیم که ماهیمون نمیمُرد..سیل اومد،هرچی رویا جمع کردم با خودش بُرد.... مَبر ز موی سپیدم،گمان به عمر دراز، جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی..  جان چه میدانست،از دنیا چه ها خواهد کشید...اگه امضام به چشمت خورد لطفا واسه حرف زدن و سلامتی بچه هام دعا کن مرسی مهربون❤💙💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر عاقلی هستید  منتظر نمیشید به ایشون وحی بشه

لطف داری 💋

کلا عمر نوح رو قرض بگیرم به انتظار بشیم یک درصد هم احتمال نداره چیزی که تو ذهن منه بهش وحی بشه

تازه بعد سه سال وقتی یه کاری برام میکنه تاحدی نزدیک به خواسته ی اصلی و سلیقه ی شخصیمه

هدیه های سال اول رابطه رو الان خودش میبینه خندش میگیره میگه من چی فکر میکردم فلان چیزو فلانطور برات خریده بودم

خودشم دیگه فهمیده بابت کارای مهمی که میخواد برام بکنه باهام مشورت میگیره، سال اول رابطه گذاشتم خودش برام تولد بگیره سوپرایزم کنه من دخالتی نکنم ببینم اون چیکار میکنه، یه طوری گند زد و فقط پول هدر داد و نه من خوشحال شدم نه اون هم اون شرمنده شد هم بدترین تولد عمرم شد که دوسال بعدی تولدایی که برام گرفت با نظارت و برنامه ریزی خودم بود، دیگه چیزای دیگه رو شما ببین 😆

من اوج ازادی عملی که با خیال راحت توی خرج کردنای مهم و بزرگش بهش میدم اینه که چندتا چیز رو میگم میخوام، خودش از بین اون چندتا یکیشو انتخاب کنه. هم سلیقه من باشه هم سوپرایز داشته باشه و حرص نخورم که پول ریخته دور

بنده خدا سر انگشتره از استرس وقتی میخواست بهم نشونش بده هی میگفت ببین میشه عوضش کردا ولی مطمئنم خوشت میاد 😆 واقعا هم خوشم اومد ولی مطمئنم سال اول میخواست انگشتر بخره میرفت یه چیزی میخرید که تا عمر دارم انگشتر میبینم جیغ بزنم، خداروشکر در طی زمان داریم سلیقه همو میفهمیم 😂

ببخشید زیاد تایپ کردم ♥️

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
خیلی خوبه پس ایول بهت 

فداتم 💋

خب وقتی نگی ذهنتو که نمیخونه بفهمه چی میخوای 

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731
لطف داری 💋 کلا عمر نوح رو قرض بگیرم به انتظار بشیم یک درصد هم احتمال نداره چیزی که تو ذهن منه بهش ...

اینو سیو میکنم همچی سرفرصت دل سیر بخونم

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
چند سالته؟

بنده هنوز بیستو یک سالم پر نشده

سلام شما دوره خیاطی میخواستی؟ اگه میخوای درخواست دوستی بده بدم بهت

دستت درد نکنه آخه همینجوری که نمیشه هر موقع پول دستم بود میگم بهتون

گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی