2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😃😃😃🤣🤣مال من به برادرش میگه غیرت نداره زنش ازاده 🤣فازشوهرتوومن چیه خدایی اینامریضنا😶

بخدا قسم مریضن 😄😄😄😂😂😂

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤

من و همسرم هروقت از هم دوریم دعوامون میشه

یعنی طاقت دوریمو نداره به هر بهونه ای عصبی میشه دعوا میکنه دلیلش رو هم خودش نمیدونه چیه مثل بچه ای که خوابش میاد کریه میکنه

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2731
اخی عزیزم انشاالله که درست میشه غصه نخور خدا بزرگه انشاالله جواب صبر صبوریت میگیری💜🫂

خیلی ممنونم بابت انرژی مثبتت

یعنی ظاهرشو کسی ببینه میگه خدا این چقد روشن فکره 

من میکم ماقبل میلاد مسیح بهش😂😂😂

😒درخواست دوستی آقایون ممنوع😡متعهد به یک قلب😍میدونستی اگه یه ایه الکرسی برای اهل قبور بفرستی☆هرجایی که باشی☆بعد از اتمام ایه الکرسی یه فرشته تا روز قیامت برات ذکر میگه؟؟؟❤میشه برا واشدن گره های زندگیم یه صلوات بفرستی  امیدوارم گره های زندگیت واشه تویی ک داری میخونی❤
من و همسرم هروقت از هم دوریم دعوامون میشه یعنی طاقت دوریمو نداره به هر بهونه ای عصبی میشه دعوا میکن ...

به نظر شما اگه شرایط سخت باشه و راه دور، امکان داره یه آقا مدت های طولانی ندیدن کسی که دوسش داره رو تاب بیاره؟؟ 

اقاااا یکیم جواب سول منوبده😂😐 بعدطلاق چه حسی بهشون دس میده؟ 

حدا خیرت بده مگه تو زندگی حیی دارن ک بعدش داشته باشن

خیلی ممنونم بابت انرژی مثبتت یعنی ظاهرشو کسی ببینه میگه خدا این چقد روشن فکره  من میکم ماقبل ...

قربونت عزیزم 

دقیقا مثل شوهر من انقدر بروز خودش بینی عمل کرده اینستا داره ولی من نباید داشته باشم🥴

من یه مدت اسمش تو گوشیم کیم جونگ اون ذخیره کرده بودم رهبر کره شمالی😬🤣🤣🤣

❤️‍🩹 I`m ok                                                         
قبلا کارمند دادگاه بودم الان ن دیگ اکثر خانم هایی ک بخاطر خیانت مراجعه میکردن زیاد اهمیت نمیدادن بهش ...

زندگی پر از ناعدالتی هاست....

ای کاش فقط ی لحظه ب این فکر می‌کردیم این زندگی فانی‌‌...

𝗔𝗻𝗱 𝗺𝗮𝘆𝗯𝗲 𝗷𝘂𝘀𝘁 𝗽𝗮𝘁𝗶𝗲𝗻𝗰𝗲 𝗶𝘀 𝗲𝗻𝗼𝘂𝗴𝗵
قربونت عزیزم  دقیقا مثل شوهر من انقدر بروز خودش بینی عمل کرده اینستا داره ولی من نباید داشته ب ...

وای عزیزم منو تو دوروح در 2 بدنیم😂😂😂منظورم یه روحه😂😂😂

2706