2733
2734
عنوان

کنکوریا بدویین بیایین:)💔

| مشاهده متن کامل بحث + 506 بازدید | 51 پست

اسی اگه از الان قشنگ تلاش بکنی میتونی واقعا بهتر هم بیاری 

مشاور من میگفت یکی از شاگرداش ۱۹روز مونده به کنکور شروع کرده بود با پایه صفر پرستاری آزاد آورد(و اینکه مشاورم راست میگه مطمعنم ازش)والبته این شاگردش روزی ۱۴الی ۱۶ ساعت درس میخوند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از صبح تا الان ۷ ساعت خوندم دارم پاره میشم ولی بنظرم بازم کم خوندم باید ۹ ساعت میشد من فقط زیست خون ...

۷ ساعت عالیه

تا شب حدود ۵ ساعت وقت داری اگه ۳ ساعتشو بخونی عالیه

۱۰ ساعت مفید خیلی خوبه 

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
میشه یه سوال بپرسم  سال پیش رتبه ترازت چند شد؟ چی قبول شدی؟ چرا پشت موندی ؟ اگه دوس داشتی ...

حدودی میگم ک شناسایی نشم

تراز سوابقم بین ۹۰۰۰ تا ۹۵۰۰ بود 

تراز کنکورم کمتر بود از سوابق

رتبم هم زیر ۵۰۰۰ منطقه ۱ بود 

پشت موندم چون پزشکی میخواستم . سال اول فقط تعهدی میشد با رتبه من و خب من شرایط تعهدی نداشتم.

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
جدی ام خب  چرا که نه

نمیخوام نا امیدت کنم چیزی که میگم براساس تجربست چیزیه که تو دوستامو اطرافیانم دیدم که خب سمپادی بودیم هممون 

دندون از پزشکی هم قبولیش سخت تره و تلاش زیادی میخواد و تو دوماه اگه صفر باشی نمیشه اورد مگر اینکه پشت کنکوری با پایه خوب باشی یا مثلا دوازدهمی با پایه خوب که یمدت ول کرده ینی صفر صفر نباشی. یا هم اینکه سهمیه داشته باشی. به هرحال موفق باشی

اسی اگه از الان قشنگ تلاش بکنی میتونی واقعا بهتر هم بیاری  مشاور من میگفت یکی از شاگرداش ۱۹روز ...

وااای شما خیلی خوبی 😭❤️😍 امیدوارم کردییی

همینکه پرستاری بیارم راضی هستم دولتی که دیگه خیلی عالییی

«خُدایا تُویے ساحلِ آرامِش مَن»♡♥️ 
نمیخوام نا امیدت کنم چیزی که میگم براساس تجربست چیزیه که تو دوستامو اطرافیانم دیدم که خب سمپادی بودی ...

میدونم احتمالش کمه عزیزم

ممنون بابت حرفات 😊

همیشه بر اساس منطق باید پیش رفت 

خدایا امسال دل کنکوری هارو شاد کن 🤗🤲
سلام گلم  والا من که دانش آموز نیستم . داداشم کنکوریه دیدم برام اینجوری تعریف میکرد  ام ...

همون یک سوم هم خودت حساب کن ببین چند نفرن بعد مقایسه کن با ظرفیت سه رشته اصلی. قبولی رشته های تاپ بدون سهمیه واقعا راحت نیست و تلاش زیادی میخواد 

2706