2752
2734
عنوان

شما با خاستگار سنتی موافقید یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه

با اینایی که تو ۱۰۰ تا خونه میرن اصلا موافق نیستم

نه چون دختر خورد میشه

چون معلومه حاضر نیستن برای شناخت یه دختر دراز مدت زمان بذارن و همین جوری تو خونه ها ولن و ظرافتای رفتاری یه مرد متشخص رو هم ندارن

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
اونجوری که تو گفتی نمی‌پسندم  ولی خواستگاری سنتی رو در کل دوست دارم به نظرم عزت دختر بیشتر حفظ ...

عزیزم تعریف خواستگاری سنتی این نیست که شما گفتی وگرنه منم خوشم نمیاد مامانه بیاد ببینه میپسنده یا ن

ببین آدم باید انقدر قوی باشه جنبه نه شنیدن و نه گفتن کلا داشته باشه ولی من خودم اعتماد به نفسم توسط مادرم به حد کافی خورد شده من ندارم 

ازدواج هم از طریقی که یه کم با طرف ارتباط داشته باشم برام قابل حضم تره

آیدا هستم همه ما مشکلات فروانی در زندگی داریم من یه تعداد محدود آدمایی رو میشناسم که میتونم بگم مرفه بی دردن وگرنه بقیمون کمرمون شکسته زیر بار مشکلات و فقط بخاطر خانواده هامون یا ترسمون هست که داریم ادامه میدیم پس مهربان باشیم

پسره رد کنه پسره میاد ک ببینه پسند میشه یا نه نه اینک پسند بکنه😂 مخالف سنتیم دو تا ادم یهو میشن زن و شوهر بدون شناخت از هم با شاید کلی تفاوت ریز و درشت

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم

خب اینکه دختر پسر خودشون بخوان خیلی خوبه من ازدواجم سنتی نبود ولی خب قبلش خواستگار داشتم ک چند تا اونا نخواستن چند تا من نخواستم بالاخره طبیعیه ناراحت میشدم ولی رو خودم عیب نمیزاشتم 

اینکه اول همه شرایط کلی مثل خونه و شغل و محل زندگی قبل خونه اومدن بپرسن

و دختر و پسر یه بار حداقل همو ببینن میپسندن یا نه 

بعد بیان خونه خیلی بهتره

هر کی از راه میرسه خونه راه ندین 

پروفایلم خودمم😊
2706