2752
2734
عنوان

خانمای که جدا شدان و متاهل هستن ی دقیقه بیاین فقط متاهلا

| مشاهده متن کامل بحث + 554 بازدید | 51 پست
اکثرا تو زندگی متاهلی تنهان از خانواده پدری میان تو خونه ای که صبح تا شبش هیشکی نیست و تنهان

پس چرا ازدواج کردیم نه درکی نه چیزی تنهای بد دردیه یکی باشه اما انگار نیست 

و خدای که در این نزدیکیست  ❤️

من کلی با مشاور حرف زدم و یادم داد چجوری شوهرمو دوست داشته باشم و اون هم منو دوست داشته باشه. یعنی علاقه داشتبم بهم ولی بشدت حس تنهایی میکردم.

کانال مینی‌مال نویسی هام در تل: https://t.me/wayafzood

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم همینم احساس کمبود و تنهایی و خلا احساسی ولی با بچم میگذرونم و چاره چیه و طلاق بنظرم دلیل خوبی نیست باید سعی کنیم که والا حوصلش نداریم 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺
2731
همه چیز و درنظر بگیر اگه بعد جدایی شرایطتت بدتر نمیشه اقدام کن.چون جدایی هم سختی های خودشو داره اگه ...

اگه جدا بشم از این شهر میرم ی جای خیلی دور دنبال کار میگردم که حال دلم خوب باشه 

پس چرا ازدواج کردیم نه درکی نه چیزی تنهای بد دردیه یکی باشه اما انگار نیست 

ازدواج کردی که مستقل باشی

دیگه مرد هم نمیتونه از صبح بشینه تو خونه که تنها نباشی

پس کی خرجی بیاره

آخر هفته ها میتونید برید بیرون

پارکی مهمونی جایی

از لحظه های با هم بودن لذت ببرید حتی اگه آخر شب باشه برای چند ساعت

برای شب خونه رو خودت رو آماده کن میوه بچین چای دم کن یه کیک بپز هم خودت سرگرم میشی هم شوهرت حس بهتری داره

کلاس ورزشی  یا آموزشی ثبت نام کن

کتابخونه برو

پارک برو

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
فقط احساس تنهای میکنی دیگع چ امتیازات منفی داره

هیچی گاهی وقتا اعصبانی میشه وگرنه خودش میگه درکت میکنم اما کاری ازم بر نمیاد 

مگه میشه درک کنه اما نتونه تنهاییمو پر کنه 

نه اصلا این اشتباه رو نکن . جدایی دلیل محکم میخواد خیلی سخته مراحلش بعدش حتی ازدواج دوم . هیییچ وقت تاثیرش پاک نمیشه . یه فیلمی دیدم دیروز قطع فوری روی پرده بود تازه رایگان شده . ببینش موضوعش همینه 

ازدواج کردی که مستقل باشی دیگه مرد هم نمیتونه از صبح بشینه تو خونه که تنها نباشی پس کی خرجی بیاره ...

اینقد بی انگیزه ام که حتی حوصله خوندن هم ندارم برا ازمونا بخونم من ی زن تنها و خسته ام 

اینقد بی انگیزه ام که حتی حوصله خوندن هم ندارم برا ازمونا بخونم من ی زن تنها و خسته ام 

تنها کسی که میتونه حالت رو خوب کنه خودتی

منم افسرده بودم

یه هفته امتحان کن هر روز برو پیاده روی یا پارک یا باشگاه

بعد یه هفته تاثیرش رو میبینی بهت قول میدم

خیلی روحیه ات بهتر میشه مخصوصا پارک دیدن بچه ها و درخت و چمن تو روحیه آدم تاثیر داره

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
2706