2733
2734
عنوان

کی بلده ماست درست کنه؟سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 26 پست

خونه پدرم یک عمرگاوداشتن ودارن ببین اول شیرت ولرم باشه نه سردنه گرم سه چهارقاشق بریزقاطی کن بعدبزارش یجایی یه پتوهم بکش روش لوله سردنمیبنده همون پتوبهتره بعد۳ یا۴ ساعت بذارش تویخچال

کاربران گرامی لطفان درخواست دوستی ندیدت تاشرمندتون نشم درخواست قبول نمیکنم چه زن باشه  چه مرد سوالی داری تو هرپستی دیدیت منو ازم بپرس 🙏 لرفارسم 36سالمه ومتاهل ومادر دوتابچه   بانظرمم مخالفی مشکل ازخودته😐ریپ نزن جوابتونمیدم ٱقایون تگم نکنید لایک نکنید ریپ نزنید  توتاپیکهای سیاسی مذهبی درموردتاریخ باشه درمورددعا وجن وطبیعت منو تگ کنید مرسی اینکه امضاموخوندی🥰 اگه اهنگ خوب سراغ داری معرفی کن بهم ممنون میشم حس شیشمم خیلی قویه ولی شرمنده برای کسی نظرنمیدم  مثل این میمونه که علم غیب دارم دینم اسلام مذهبم شیعه 

شیر بزار بجوشه وقتی سرد شد نه یخ هااا دما داشته باشه ولی دستت بزاری داخلش دستت گرم بشه نه بسوزه دراین حدباشه

بد هرکیلو یه قاشق سرخالی با کمی شیر حل کن بزن داخلش

سه ساعت اول بزار داخل پتو چیزی گرمی بد از اون درش باز بزار یکی دو ساعتم اونجوری تکونشم نده.بد ازاون بزارش یخچال تا یه روز نکشنش

این روشی که میگم ماستت اب نمیندازه خیلی سفت پنیری میشه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من هرموقع ماست درست میکنم یکم شل میشه کسی میدونه چرا

شیر کم چرب یا کم جوشیده ، یا مایه ماست زیاد زدی ، یا شیر خیلی داغ یا سرد بوده

حالا که امضای منو خواندی برام یه صلوات بفرست مهربون😊
2731
ماست سری قبلم کامل ماست نشد دیدم تهش ماست شده روش نه بخاطر چی بود؟

ببین اول شیر رو بجوشون بعد بزار سرد بشه انگشت بزن توش وقتی یه کم گرمتر از ملایم بود ۳قاشق ماست هم بزن بریز توش بعد در ظرف رو بزار روش یه چیزی مثل پتو بنداز روش بعد بزار ۷ساعت بمون بعد درشو اصلا باز نکن بزار یخچال چند ساعت هم یخچال بمونه عالی میبنده

ببین اول شیر رو بجوشون بعد بزار سرد بشه انگشت بزن توش وقتی یه کم گرمتر از ملایم بود ۳قاشق ماست هم بز ...

تو همون ظرفی که شیرو پختم میشه انجام بدم؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
اره دیگه من تو همون طرف درس میکنم