2733
2734
عنوان

قبولی کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 623 بازدید | 65 پست

عزیزم سلام امیدوارم موفق باشی 

منم سال ۴۰۳کنکور میدم  

اما از تیر می‌خوام شروع کنم چون الان باید کار کنم پول جمع کنم که مشاوره و کتاب بخرم ...

بنظرت چه کار کنم؟ منم میخوام رتبه ی خوبی بیارم تجربی ام 

من اصلا خودمو درسخون نمیدونم برو تاپیک قبلمو بخون میفهمی چی میگم بدبختی عظیم دیگه اینه پسر عموام تیز ...

بازم خوب خودتو مجبور میکنی بخونی 

دوستای من پارسال همین حدود تو میزدن معدل شون هم همین جوری بود قبول شدن توهم نترس اصلن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسم میگه اگه تا تیر همینطور پیش بری و خوب جمع بندی کنی و بیخیال گوشی بشی  ان شاالله زیر ۲۰۰۰را ...

من مادرم نمیدونه اینجام از تعداد پستام میشه فهمید فقط اجازه اتفاده ازگوشی که نه استفاده از لپتاپ در هنگام رفتن تو سایت تاملند برای بررسی سوالاتی که توی نکته و تستا میگن بهم داده میشه الانم مامانم کار داشت درکل مشکلات من یکی دو تا اصلا نیست 

2731
رتبت چند شد ؟ 

7000 البته بیشتر افتضاح به خاطر امتحان نهایی هام بود، پارسال کسی باور نمی‌کرد آنقدر تاثیر داشته باشه همه تو فاز کنکور بودن هنوز

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.
من مادرم نمیدونه اینجام از تعداد پستام میشه فهمید فقط اجازه اتفاده ازگوشی که نه استفاده از لپتاپ در ...

مطمئن باش میتونی 

فقط استرس نداشته باش و ادامه بده عزیزم 

میدونم فشار خانواده روت زیاده 

ولی سعی کن فقط تمرکز کنی روی خوندن و مرور کردن 

چقد بد رقابت خانواده شما و عموت

نمیدونم چی بگم خدایی انام سر چیزی نمیگن وقعا من عمومو قد جونم دوست دارم زن عموم کلی از تایمای بچگیمو پیشش بودم و واقعا حس میکنم 3تا داداش و یک خواهر دارم اما مشکل سر این کنکور مادر منم اصلا این شکلی نبود خدای من کلاس 4 تبلت و خط داشتم کاملا ولی از دهم و به شدت از دوازدهم شبیه کلاس اولا باهام رفتار میشه

امسال تا چه اندازه اماده اید

خوبه فک میکنم بشه، راجب نهایی بهت بگم فقط کتاب، من از ساعت 12 شب تا چهار صبح فوقش می‌خوندم نمره هامم به نسبت تایم که گذاشتم خوب بود.

ریاضی آریان حیدری ببین هرچچچچچی گفته بود اومد من از هشت تا یک شب فقط ریاضی خوندم. شیمی هم فراهانی مسائلی که گفت اومد.

امیدوارم موفق باشی، نهایی خیلی آسون تر از چیزی که فکرش بکنی فقط باید در حد عادی از الان تا آخر اردیبهشت بخونی.

نور خدا که بسته شد به میله و علمی که اثبات نکرد این شکست.

تو به اونا چیکار داری که چی اوردن ول کن اونارو

اما هدفتم پایین نذار چون تجربه ثابت کرده مثلا برا دانشگاه تهران میری سر جلسه ، تهش میفتی دانشگاه تیپ یک یجا دیگه حالا اگه بخوای برا مثلا تیپ ۳ بزی دیگه هیچی

تمام تلاشتو بکن 

تاریک ترین لحظه ، لحظه قبل از طلوع خورشید است✨
2706