2733
2734
عنوان

قبولی کنکور

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 65 پست
تو شیمی چه بخشی مشکل داری ؟ببین منم کنکوری هستم ، هیچی نخوندم ولی می‌خوام بکوب بخونم 

تا حالا هیچی؟خوب شیمی برخلاف همه که میگن حلیاتش سخت به نظر من مفاهیمشه که سخته حلیاتش تو ک چهارچوب خاصین و به قول رضا بابایی خارج این چهارچوب نهایتا یکی دوتا بیاد اما مفاهیمشه که مشکله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره واقعا ، 

ببین دوست من خدایی من خودم نمیدونم چه دروسی رو حذف کنی اما میخوای بپرسم برات شما باید مهندسی شده بخونی ی سری مباحث حذف کنی و رئی فصول تست خیز وقت بزاری تایم امتحان دروس تخصصی رو مباحث تست بطنی تشریحیام مرور تخصصیا رو داشته باشی حتی شده روزی 1ساعت تورق سریع و حل تستای سالای گذشتم یک مقدار نسبت به بقیه تعویق بندازی موفق میشی شک نکن سوال های زیست زیستازهم محشرن از نظر من و گزینه 2رو هم گاها من تحلیل میکنم ریاضی قوی شده به نسبت سال های گذشته

خب این همه سال اینقدر با قدرت درس خوندی بابا حتما قبولی چرا نا امیدی ؟ 

میدونی به خدا فشار روم واقعا زیاده زن عمومم اتیش بیار معرکه شده پسر من این موقع سال اینطور بود پسر من انطور بود من ی برادر دارم 14سال از خودم کوچیکتره اما انا 3تان دخترعموم سال 97 پزشکی شهرمونو یا رتبه زیر 900قبول شد بعد میگفت همه جا دخترا درسخونن من نمیدونم چرا اینجا پسرا درسخون ترن حالا خدا کنه اینم مثل دختر عموش لااقل پزشکی شهرمونو بیاره رئ سیاه نشیم مامانم اتیش میگیره که خوب حق داره

میدونی به خدا فشار روم واقعا زیاده زن عمومم اتیش بیار معرکه شده پسر من این موقع سال اینطور بود پسر م ...

اه چه آدمیه این زن عموت حالمو بد کرد تاوان این کاراش پس میده من حس میکنم هدفش اینه پز بده بهتون و روحیه اتون رو داغون کنه 

اره خودم خیلی مباحث حذف کردم  بنظرت چی قبول میشم بکوب بخونم ؟

هدفت چیه مهندسی شده بخون ممیتونی زیر 2000بیاری به خدا من سر این کنکور درس خون شدم همیشه شب امتحانی میخوندم ولی مهندسی شده نمرمم دبیرستان معدل زیر 19نداشتم راهنمایی همه 20اما مهمه استرستو کنترل کنی و از منابع درست بخونی و مطمئن باشی انقد خوب خوندی که سر جلسه هر سوالی از ان مبحث بیاد میتونی جواب بدی یکی دیگه از سوداش اینه با توجه به حذفیات میانگین میتونی برای هر سوال 2برابر حالت معمول وقت بذاری مثلا چون 5فصل فیزیک حذف کردی تایمشو میذاری رو ان 5فصل دیگه میتونی با برنامه و پشتکار 3رشته تاپ دانشگاه تیپ 2یا3رو بیاری

هدفت چیه مهندسی شده بخون ممیتونی زیر 2000بیاری به خدا من سر این کنکور درس خون شدم همیشه شب امتحانی م ...

دقیقااا می‌خوام پزشکی بیاری اصلا مهم نیس تیپ چند تو بگو حتی تیپ سه 😂😂 آره بیا بخونیم و قبول بشیم 

ببینم تو ابن همه مدت خوندی امید نداری ولی به من که می‌خوام تازه شروع کنم میگی قبول میشی🫀🥺🥺

2706