2752
2734
عنوان

کیا باردارن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 46 پست
گلم تست پاپ اسمیر لازمه قبل بارداری بدم؟

تست پاپ اسمیر رو هر سه سال یک بار باید داد بری دکتر جزو آزمایش های قبل بارداری می‌نویسه برات اگر از سه سال گذشته باشه و انجام نداده باشی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

برا منم دعا میکنین

فقط 3 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من انجام ندم مشکلی پیش نمیاد؟

نه عزیزم مشکلی نیست فقط اگر نشانه های عفونت داری پیگیری کن حتما زودتر اوکی بشه  ، چون عفونت مانع تشکیل قلب میشه و یا منجر به سقط میشه همینو حواست باشه جای نگرانی نیست 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
من پسردارشم میذارم شاهان دختر شه میذارم پناه از شماهایی ک حامله اید زودتر ایم انتخاب کردم😅😂

فکر میکنیانتخاب کردی منم مثل تو بودم هرروز یه اسم انتخاب میکنم میگم دیگه قطعی اینه بعد فردا بیدار میشم پشیمون میشم میگم بزار یکم دیگه بگردم شاید بهتر پیدا کردم هنوز وقت دارم😁😁

من پسردارشم میذارم شاهان دختر شه میذارم پناه از شماهایی ک حامله اید زودتر ایم انتخاب کردم😅😂

باردار که شدی میگی نه بابا شاهان چیه پناه چیه تازه ایراد های اسم انتخابی خودتو میبینی دیدی میخوای لباس بخری هیچی قشنگ نیست ولی وقتی نمیخوای بخری همه ویترین به چشمت خوشگل میاد اسم بچه هم همون مدلیه

ان شاالله به زوووووودی زود باردار بشی و گرفتار انتخاب اسم بشی 😄

🤣🤣🤣 بهترین اسم هایی انتخاب کردی چین؟

الان به نظرم بهترین نیستن دیگه دوسشون ندارم واسه اسم دختر مشکلی ندارم چون اسم دختر خوشگل زیاده ولی پسر اوناییکه خوشگلن همه قدیمی شدن

فرحان_کارن_ایلیا_عرشیا_کیان اینارو دوس دارم ولی قدیمی شدن

شاهان_آراد_ویهان_دیاکو ایناهم دوس دارم ولی خیلیییی پرتکرار شدن 

دیگه موندم چی انتخاب کنم شما نظری نداری؟

2706