2752
2734
عنوان

با خواهرشوعرم دعوا راه بندازم ؟ داستان

| مشاهده متن کامل بحث + 358 بازدید | 31 پست
به جون بچم توقع ندارم ولی اگر سر قول های یکی بگی بله و ازدواج کنی و بزنه زیرش وجودت پر خشم میشه من ب ...

باید از شوهرت ناراحت بشی نه اونا 

بنی ادم اعضای یکدیگرند به جز قوم شوهر که ویرانگرند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی بحاطر حرفای پدرشوهر مادرشوهرت ازدواج کردی؟

اره شما براتون خواستگار بیاد ظاهر موجه باشندزبون باز باشندبگن فلان میکنم ، پسر هم حقوقشو دوبرابر بگه ازدواج نمیکنی ،؟ برای من خیلی مهم بود مستاجر نباشم 

شما باید به موقعیت شوهرت نگا میکردی نه حرف خانوادش

ببینید اینطور بودن که همسر من حقوقشو دوبرابر گفت از اونور خانواده خیلییییی مهمن که اینا زبون باز بودن و دروغ گفتن 

بازم فکر میکنم حق با شماست من باید فک میکردم که کسی که از یازده سالگی کار کرده یک قرون پول نداره یعنی عرضه نداره ، ولی بازم بد قولی بده دلخوش بودن بده ، اگر از اول روراست بودن من جوش نمیزدم

ناراحتم میگه به مادرم اعتماد کردم ، من بعد ازدواج فهمیدم پدرو مادرش معتادن ، مهر مادری صفر 

الان میخام نظر بپرسم چون تو فامیلمون بزرگتر عاقل نداریم مشورت بگیرم قطع رابطه کنم ؟ لاقل بفهمم من راضی نیستم ازشون

شما حق داری ناراحت باشی از، طرز رفتار ولی شوهرتون نباید ب امید کسی تشکیل خانواده میداد زندگی مشترک ف ...

حرف شما تو خانواده های نرمال درسته ،شوهر من تعریف می‌کنه میگه من کار میکردم از پول خودم میرفتم هنذفری می‌گرفتم شب خونمون دعوا بود کارت حقوقش دست مادرش بود چون قرض داشتن سه طبقه زده بودن ،  شما پدرت بگه این خونه مال تو باشه به داداش بده یهو به شما نده ناراحت نمیشید میدونید من با شما موافقم ولی دلخوشی دادن خیلی بده زدن زیر قول بده  بخدا اگر تو خواستگاری میگفتن ما کاری نداریم الان نه شوهرم نه من توقع نداشتیم

باهاشون قطع رابطه کن تجربه دارم میدونم چی میگی فقط خدا کنه شوهرت عاقل وکاری باشه

کاری هست ولی عاقل نیس همه سرش کلاه میزارن 

الان تموم دارو ندارمون یک ماشین پرایده تو پارکینگ مستاجریم که یک پنجره نداره خب منم آدمم سخته دختر مردم و با هزار تا دلخوشی عروس خودت کنی بعد بزنی زیرش

حرف شما تو خانواده های نرمال درسته ،شوهر من تعریف می‌کنه میگه من کار میکردم از پول خودم میرفتم هنذفر ...

اره درسته حق دارین یهو پشت ادمو تو این شرایط خالی میکنن درست نیست

شماهم قطع رابطه کن تلاشتونو بکنین بهترین زندگیو بسازین

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥

بعدم دختر مردم بازیچه شون نبود  روراست نبودن باهام از اول بخدا میخام بیای خونم و ببینی پنجاه متر تو پارکینگ که پنجره ندارن خب من همچین زندگی میخواستم ۰؟ 

بهر حال خانوادش وقتی کمک حالتون نیست قیدشونو بزن شاید بخودشون بیان

یک سال شوهرم نرفت دلش سرد شده بعد یکسال مشاورمون گفت حالا برید مادرم شوهرم و راضی کرد گفت برید حالا پدرو مادرن رفتیم باور می‌کنی املت داد هر دو هفته بعد رفتیم می‌گفت کو کو یا املت 

بهر حال خانوادش وقتی کمک حالتون نیست قیدشونو بزن شاید بخودشون بیان

بعد هی می‌گفت بعد بابا همه چی به اسم من میاد که بچه ها تقسیم ارث نکنند آخه باید جار بزنه ؟ مادر منم همه چیز اسمشه ولی ارومکی موقعش شد بگه ، خیلی ناراحتم 

اره شما براتون خواستگار بیاد ظاهر موجه باشندزبون باز باشندبگن فلان میکنم ، پسر هم حقوقشو دوبرابر بگه ...

چرا برا منم مهم بود در حدی ک سند خونشو وقتی بنامش بود دیدم

و توقعی از خانوادش نداشتم و ندارم ک کمکمون کنن چون وظیفه و منو شوهرمه ک کار کنیم

مهم جربزه داشتن پسره نه خانوادش

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
چرا برا منم مهم بود در حدی ک سند خونشو وقتی بنامش بود دیدم و توقعی از خانوادش نداشتم و ندارم ک کمکم ...

شما زرنگ بودید کاش یکی مثل شما بود بهم می‌گفت ببین به اسمشه یا نه اون زمان 

من توقع دارم چون تک پسره اگر قول نمیدادن منم وظیفه نمی‌دونستم میگفتم شوهرم مهمه 

2706