2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلاااااا جونمم بگیرن نمیرم 

چون خودم همیشه سعی میکنم کسی ک کنارمه باهام بهش خوش بگذره و اگ خودم باکسی بهم خوش نگذره نمیرم مخصوصا مسافرت 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
بله واسه خودم تفریح میکنم ی آهنگ میزارم خوراکی میخورم از گیا گل آسمون عکس میگرم کاریم با کسی ندارم🤭

نمیشه اگه بری باید باهاشون قاطی شی به چرت و پرتاشون گوش کنی و.....

دنیای بی کینه ، رویای من اینه...
اگه اون یک نفر مادر پدرم باشن مجبورم برم اما به خاطر هیچ کس دیگه نمیرم الان سالهاست نرفتم گاهی فکر م ...

مادر پدر نیستن . مادرشوهره ک میخواد جلو بقیه کم نیاره 🤕

من ده روز عید با مادر شوهر رفتم مسافرت . کوفتم شد . روزی هزار بار میرم کاش خونه میموندم و عیدمو خراب ...

چ جوری ده روز تحمل کردی من واسه ی روز عزا گرفتم چند بار جاهای دیگ باهاشون رفتم و عذاب کشیدم الان دیگ نمیکشم🥲

2706