2733
2734
عنوان

چجوری پول از دوس پسرم بگیرم!

| مشاهده متن کامل بحث + 976 بازدید | 56 پست
الان چه وظیفه ایی داره حمایت کنه؟الان خونواده اش باید تامینش کنن

ببین چرا نمیفهمی؟ بحث وظیفه نیست 

خود پسره گفته دوست دارم حمایتت کنم و پول بدم 

اتفاقا برای جدی شدن رابطه باید چندبار اینطوری پسره رو بسنجه ببینه تا چه حد برای رابطه ی عاطفی عمیق و جدی تلاش میکنه و میشه روش حساب کرد یا نه ‌.

اگه پسر تو این مرحله ببازه قطعا برای همیشه کنسله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میخوای خودتو برده طرف کنی!؟ از بابات بگیر، مجبوره بت بده اگه خیلی زیاد نخوای!

در حد ۱ الی ۲ تومن کلا بهم پول نمیدن ده روزه میگم پول لازممه میگن نداریم خسته شدم وگرنه خودم تابحال تو این دو سال یبارم به پارتنرم نگفتم پول بده بهم 

من خودم با شوهرم دوست بودیم اون خودش پول می‌داد ولی من گفتم ماهانه بده ک ماهانه کرد خیلی راحت بگو فلانی عزیزم ما ک قصدمون جدیه بهم ماهانه پول میدی

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2731
اره خيلي ها رو دیدم که مثلا بخاطر ثروت یا شغل دختره ازدواج میکنن

حق گفتی واقعا 

الان پسرا اهن پرست شدن 

همه دنبال دختر شاغل یا شوگر مامی هستن یا دنبال دختری ان ک خونه ماشینش به راه باشه و این اقام بیاد مفت بخوره مفت بخوابه 

مفت خور شدن اکثرا

بگو مثلا مریض شدم پول ندارم برم دکتر ببینم خودش چی میگه

یا بگو یه مانتوخوشگل دیدم ۱ملیون پولشه ندارم ک بخرم غیرمستقیم بگو

برای سلامتی برادر۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد واله محمد💜
در حد ۱ الی ۲ تومن لازم دارم مجبورپ از یکی کمک بخوام

بگیر بابا. ۱ ۲ تومن چیزی نیست و توقع بدی نیست که بعد یکسال دوستی ازش دو تومن  میخوای. درثانی تو بعنوان قرض ازش میگیری و بعدا که داشتی بهش برمیگردونی

کاربری دست دونفر.
2706