2733
2734
عنوان

به مامانم حرفای خیلی بدی زدم.دلش شکست💔چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 874 بازدید | 68 پست
توروخدا بگو چطور از دلش در بیارم. رفتم بوسیدمش معذرت خواستم ولی دلم آروم نیست

به هر حال چون خودت به اشتباهت پی بردی یه عالمه  و دختر مهربان و فهمیده هستی . حالا مسأله امروز اتفاق افتاده باشه فعلا  امروز اینا رو  ول بکن بعد فردا دو نفری بودین و شرایط پیش اومد شوخی بکن و ... بازم بغل و بوسش بکن . بگو که بهم باید بگی از اشتباه من گذشتی همیشه کوچکتر ااشتباه میکنن این بزرگترا هستن که با بزرگی خودشون میبخشن تو که دوست نداری من تو عذاب وجدان قرار بگیرم  معذرت بخاه و بگو به هر حال منم اعصبانی شدم و ....و ازش تعریف و تمجید بکن بگو  بهترین مادر و.....هستی فردا یا...هم بیرون رفتی  همینجوری یه کادویی هر چند یه جوراب هم باشه بهش بگیر . بگو دیدم پسند کردم گفتم بهت بگیرم.بخاطر تغییر جو خونه که پدرت هم به هر حال ناراضی هست اگه میتونی یه کم شیرینی فردا بگیر جو خونه رو هم عوض بکن . حالا مونده به شرایط خودت و خونواده ات که آخر سر چه تصمیمی بگیری چون به هر حال به اصطلاح هر خونه ای یه قبله ای  داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هر حال چون خودت به اشتباهت پی بردی یه عالمه  و دختر مهربان و فهمیده هستی . حالا مسأله امروز ...

ازشون معذرت خواهی کردم. خدا کمکم کنه من بچه خوبی براشون نیستم. فردا یه هدیه یا گل میخرم. معذرت خواهی هم کردم ولی هنوز خودم آروم نگرفته دلم

اوج تنهایی یه انسان اونجاست که خودش به «خودش» پناه میبره🖤❤️
به هر حال چون خودت به اشتباهت پی بردی یه عالمه  و دختر مهربان و فهمیده هستی . حالا مسأله امروز ...

ممنون گلم بابت راهنماییت 

2731
ازشون معذرت خواهی کردم. خدا کمکم کنه من بچه خوبی براشون نیستم. فردا یه هدیه یا گل میخرم. معذرت خواهی ...

هیچ وقت اینطور نگو . انسان جایزالخطاست سعی کن گذشته رو جبرون بکنی حالا من نمی‌دونم به خاطر چی این حرفارو میگی ولی خودت هم انگار نوشتی مادرم بیشتر از بقیه من رو دوست داره . دوس داشتن پدر و مادر بی قید و شرط هست و مطمئن باش بیشتر پدر و مادرا ، صلاح آدم رو میخان  ولی خوب استثناها هم داریم ولی اینکه بگیم چون بزرگترن ، اشتباه نمیکنن خطاست تو مواردی که بعضی چیزا هم مخالف نظرت هم بود میتونی با آرامش ، حرف بزنی یا قانع میشی یا قانع می‌کنی .‌‌‌‌بهر حال برات آرزوی ذهنی آرامش همراه با موفقیت تو زندگی خواهانم . ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه هست گذشته هر چی بوده گذشت امروز رو فکر بکن و از تجارب گذشته ات برا راهکار آینده استفاده بکن. موفق باشی. 

هیچ وقت اینطور نگو . انسان جایزالخطاست سعی کن گذشته رو جبرون بکنی حالا من نمی‌دونم به خاطر چی این حر ...

ممنون گلم. امروز رفتم واسه مامانم هدیه خریدم‌. ناقابل بود پولم نداشتم ولی با همون چیز هم خوشحال شد. بازم بهم محبت کرد. تو گوشیش کلی عکس لباس هست که می‌دونم واسه من میخواد بگیره. من شرمنده اش شدم و دیگه تکرار نمیکنم. بابامم همینطور. بخشیدنم

هیچ وقت اینطور نگو . انسان جایزالخطاست سعی کن گذشته رو جبرون بکنی حالا من نمی‌دونم به خاطر چی این حر ...

من اینهمه دلشو شکستم ولی میگه حاضرم از حق خودم بگذرم ولی تو بخوری و بپوشی... شما مامانا خیلی مهربونید. خدا حفظتون کنه

من اینهمه دلشو شکستم ولی میگه حاضرم از حق خودم بگذرم ولی تو بخوری و بپوشی... شما مامانا خیلی مهربونی ...

ممنون عزیزم ، خدا شما رو هم حفظ بکنه .ان شا...روزی به سلامتی و موفقیت ، ازدواج  بکنی و صاحب بچه بشی اونوقت هم بیشتر از حالا  پی به عشق و علاقه مادر و پدر به فرزند میشی.ان شا...تن پدر و مادرت هم همیشه سالم و تندرست باشه و پیش هم به خوشی زندگی بکنید قدر این روزا رو بدون اینا هم یه روزی هستن که در گذر زمان اگه برن دیگه بر نمی گردن و میشن برات خاطره. 

ممنون گلم. امروز رفتم واسه مامانم هدیه خریدم‌. ناقابل بود پولم نداشتم ولی با همون چیز هم خوشحال شد. ...

«از دوست هر چه رسد نیکوست» . دست شما هم درد نکنه . منظور خریدن و ارزش دادن بود حالا به هر قیمتی باشه و اینو پدر و مادرا و بزرگترا می‌دونن