2733
2734
عنوان

همسایه ی تخخخخخم سسسگ

| مشاهده متن کامل بحث + 5382 بازدید | 170 پست
همسایه ها خیلی مراعاتش میکنن خییییلی محترمن همسایه هامون میگن زشته و فلان

کجاش زشته حالم بهم میخوره این فرهنگهای مسخره ایرانی گوه میخوره اهنگ میزاره بلند میکنه اون کارش زشت نیست؟؟ 

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
اسی خندم گرفت ببخشید😑😂سرمو بزارم بتمرگم  چجوری همزمان جفتش میشه😂 حرص نخوووووور انقد حالت ب ...

😂😂😂😔

منو همه میگن حرص خوردنم شیرینه حالا باید قیافمو ببینی اون لحظه😂

باورت میشه موقع بحث با همسرم،همسرم دلدرد میگیره از خنده😂😂😂😂

هیچوقت نتونستیم یه دعوای جدی داشته باشیم😂😔

اره دیگه من دارم رد میدم میحوام قبل از اینکه یه کاری دست خودم بدم حلش کنم چون دیگه کارد به استخونم برسه

لایکم نکنید خوشم نمیاد🗿اگه خودم گفتم لایک کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما هم یه همسایه مردم آزار داریم وقت و بی وقت بچه هاش سروصدا میکنن الهی که خدا از اینجا ببردشون جای د ...

روزی هزاربار دعا میکنم یه خونه عالی گیرشون بیاد برن

فقط مایه عذابن

ما اپارتمانیم

روبه رومون یک خونه ویلایی

من نمیدونم کی میگه خونه ویلایی سر و صدا نداره !

اینقدر بچه هاش جیغ جیغ میکنن

من صبح با صدا جیغ اینا بلند میشم 

صبح باباشون میخواست بره سرکار 

اینقدر دخترش تو حیاط گریه کرد جیغ جیغ که چرا بابام داره میره 

یکی دو دفعه هم همسایه ها تذکر دادن ولی انگار نه انگار

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷بعضی از کامنت ها رو فقط لایک میکنم که بفهمید احترام گذاشتم و نظرتونو خوندم ولی الزاما باهاتون هم عقیده و هم نظر نیستم.
شاید شیشه میکشه، اصلا طبیعی نیست

اتفاقا همسرمم گفت😂😂

وای مگه میشه؟این محله خیلی موجهه همه شون قدیمی و محترمن

تا الان ک چیزی بهش نگفتیم بخاطر مراعات همسایه ها بوده

ولی اگه همچین چیزی باشه تحمل نمیکنن

خدا خیرت بده  ماهم هم واحد پایینیمون هم روبه روییمون همین وضعو داریم هیمشه😩😩😩😩😩😩😩بیسچا ...

کاش لاغر شه زوددددتر کاااااش

روزی صدبار ارزو مرگ خودم و اونو میکنم

نمیدونم ینی با این سن و سال عقلشون نمیرسه فرهنگ همسایه داری چیه

همسایه ها خیلی مراعاتشو میکنن وگرنه دهنشو جر میدادم کاش میرفت حالا من روزی صدبار نفرینش میکنم روزی ...

منم همسایمون تو مخمون فک کن ۱۷ تا مالک از دست این رفته بودن مالک قبلی خونه را چکی داد بهم نگو بخاطره اینه 😂

@niniyar_2    سطح ادبشو بسنجین

با دل خونی که الان دارم دعا میکنم سرت بیاد

وقتی سرت اومد یادت بیاد امروز چیکار کردی باهام

کاش لاغر شه زوددددتر کاااااش روزی صدبار ارزو مرگ خودم و اونو میکنم نمیدونم ینی با این سن و سال عقل ...

😂😂😂😂😂😂کاش لاغر شه

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
اون خانم عرضه داره میتونه اهنگ میزاره برای خودش انرژی و وقت میزاره  چهاردیواری اختیاری اگ صدا ...

اون خانم گوه خورد با کسی ک طرفداریش میکنه

طرفدارشی؟

شعور همسایه داری ندارین نه؟گمشو بابا از تاپیکم

خودتم از همین بی فرهنگایی پس

درد دارم🥺😂

درکت میکنم😂 ما هم همسایه بیشعور داریم

انگار یکی لیدوکایین تزریق کرده وسط روحم. هیچ حسی ندارم. نه عشق نه خشم نه نفرت نه دلتنگی. بیحسه بیحسم نشستم یه گوشه و فقط نگاه میکنم🙄🥱 گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
2706