2733
2734
آره

شما دارو استفاده میکنید؟ 

اگه اره چی

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین

مطمئنی دختری؟ 

ماشاالله دستات  بزرگه  🖐🖐🙄

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌...................مرز در عقل و جنون باریک است، کفر و ایمان چه به هم نزدیک است، عشق هم در دل ما سردرگم، مثل ویرانی و بهت مردم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما دارو استفاده میکنید؟  اگه اره چی

طبیعیه مال تو آدم‌ عصبانی میشه گاهی اوقات اینطوری میشی 

انواع و اقسام قرص های ضد افسردگی 

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
2731
طبیعیه مال تو آدم‌ عصبانی میشه گاهی اوقات اینطوری میشی  انواع و اقسام قرص های ضد افسردگی

طبیعی فکر نکنم چون گفتم با کوچیک ترین اعصاب خوردی اینجوری میشم 

پیش دکتر چی باید رفت؟

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
طبیعی فکر نکنم چون گفتم با کوچیک ترین اعصاب خوردی اینجوری میشم  پیش دکتر چی باید رفت؟

روانپزشک اما در درجه اول برک پیش روانشناس بهتره

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

سعی کن زیاد خودتو عصبی و غصه دار نکنی،و اینکه کمبود ب ۱۲ و تیروئید رو چک کن،اگر از این نظر مشکلی نداری ،پرانول بهت میدن تا آروم،اگرم با ورزش،یوگا،رفع استرس و کمبودها ی ویتامینی و ..خوب نشدی ،برو  دکتر مغز و اعصاب