2733
2734
عنوان

من از دست شوهرم چ‌کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 33 پست
فایده نداره به اون داییس بگو مرتیکه مثلا زرنگ  اگه آدمی خواهر زاده رو ببر ترک بده نه اینکه ای ...

خودمم میدونم مادر شوهرم از دست پسرش به ستوه اومده بازم می‌خوام پیش بدن من.ولی دخترم گناه داره نمی‌دونم کی حق و حقوقم دستم بگیره بچه مو بگیرم ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم میدونم مادر شوهرم از دست پسرش به ستوه اومده بازم می‌خوام پیش بدن من.ولی دخترم گناه داره نمی‌دو ...

این داییش فعلا نزاشت 

تا این بزرگ تر های بیرون از گود موش دولتی کنن فایده نداره 

2731
چشمممممم

میخواد خامت کنه

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
من درخواست مهریه و طلاهامو دادم الان شوهرم میگه من که درآمدی ندارم نهایتش قسطی میکنن برات ماهی یک و ...

ینی از طلاق نمیترسه چون تا گفتی برنمیگردم گفت خونه به نامت میزنم منظورمه با طلاق بترسون البته اگه دوستت داره 

لطفا سر به سرم نذارید من لوسم😢😔🥺
به نظرم هرکسی حق یه فرصت دوباره داره شاید واقعا جبران کنه ولی سفت و سخت پیش برو شل نگیر که پررو نشه

بخدا سه ماه اومدم بهش گفتم ی دکتر اعصاب برو سر کار درست حسابی برو که منم اعتماد کنم برگردم ولی دریغ از گوش شنواا. هفت ساله هر ماه ی بار بهش فرصت دادم ولی اینبار جدی جدی اومدم قهر 

بخدا سه ماه اومدم بهش گفتم ی دکتر اعصاب برو سر کار درست حسابی برو که منم اعتماد کنم برگردم ولی دریغ ...

خب عزیزم تو که میدونی آدم نمیشه چرا عمر و جوونی خودتو هدر میدی

من خوشم نمیاد به کسی بگم طلاق بگیر ولی زندگی به چه قیمت؟

میگی بخاطر دخترم.. ولی دختر یه بابای بداخلاق و معتاد و... میخواد چیکار؟

ینی از طلاق نمیترسه چون تا گفتی برنمیگردم گفت خونه به نامت میزنم منظورمه با طلاق بترسون البته اگه دو ...

درخواست طلاق هم دادم ولی نمیزنه ب اسمم میگه اول برگرد بعد میزنم اسمت 18این ماه دادگاهی طلاقم

خب عزیزم تو که میدونی آدم نمیشه چرا عمر و جوونی خودتو هدر میدی من خوشم نمیاد به کسی بگم طلاق بگیر و ...

اره میدونم بخاطر دخترمم از اون زندگی لعنتی زدم بیرون 

فقط می‌خوام ی حداقلی از حق و حقوقم دستم برسه مستقل شم از خونه پدرم و دخترمم پس بگیرم ولی میترسم زیاد طول بکشه 

2706