2752
2734
الان که حدودا چهل سالمه بعداز 16سال زندگی مشترک با وجود بچه هام به معنای واقعی کلمه میگم مشکلات دورا ...

اخه زندگی فرق داره با زندگی ادم فرق داره با ادم نمیدونم شاید من زیادی لوسم شاید زیادی بزرگش میکنم واقعا نمیدونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

نه تو لوس نیستی و بزرگش نکردی منم 18 سالمه و دارم وارد 19 میشم کاملا حرفاتو با عمق وجودم حس میکنم و درک میکنم متاسفانه من خودم از عشق و برادر و رفیق هامم حتی بی محبتی دیدم کلی تنهایی کشیدم افسردگی گرفتم مشاوره رفتم قرص خوردم شکست عشقی خوردم کنکوری که کلی برام مهم بودو باختم 3 بار خودکشی کردم تا به این نتیجه رسیدم هیچ چیزی از حال خوب خودم مهم تر نیس اگه ترکم کردن و رفتن از بی لیاقتی خودشون بوده و یجایی نبودمو حس میکنن و زجر میکشن فقط بهت بگم که سعی کن دووم بیاری و خودتو ارتقا بدی مخصوصا تو حال بدت تو سنی هستی که ایندتو تعیین میکنه فقط رو خودت تمرکز کن و حال خوبت حتی اگه ی اهنگ یا ی ادم یا هرکی کوچکترین حس منفی ای بهت داد ترکش کن و اینم بگم وقتی خودکشی کردم و نمردم ی روزایی بعد مدت ها برام پیش اومد پر از حال خوب که با خودم گفتم خداروشکر که نمردم و این روزا رو با عزیزام سپری کردم 

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
نه تو لوس نیستی و بزرگش نکردی منم 18 سالمه و دارم وارد 19 میشم کاملا حرفاتو با عمق وجودم حس میکنم و ...

من هیچ عزیزی ندارم

نه خواهر ن برادر ن مادر

یه رفیق دارم ک ۲۴ ساعت ازم فاصله داره

با پدری ک هروز میگ زودتر برو و نمیخوامت

با کنکوری ک صفر صفرم و هروز بخاطرش دارم تهدید میشم

من هیچ عزیزی ندارم نه خواهر ن برادر ن مادر یه رفیق دارم ک ۲۴ ساعت ازم فاصله داره با پدری ک هروز م ...

الان نداری ولی وارد زندگیت میشه رفیق رو خب که منم ندارم و مهم نیست اما هر موقع اینجا خاستی حرف بزنی من هستم فقط بهت بگم برا افسردگیت دنبال دارو و قرص نباش ورزش کن فیلم طنز ببین به زیبایی و پوستت برس و درس بخون حتی اگه شده یکم هم درس بخون و خودتو نباز هنوز کلی راه هست تا کنکور تیر و امتحانات نهایی و رقیباتم همچین چنگی به دل نمیزنن پس درس بخون و خودتو بالا بکش

اگه جوابتو ندادم بدون در حد هم کلام شدن هم نبودی...همجنسگراها ریپ نزنید و تو تاپیکم نیاید ممنون
الان نداری ولی وارد زندگیت میشه رفیق رو خب که منم ندارم و مهم نیست اما هر موقع اینجا خاستی حرف بزنی ...

صفر صفرم

از طرفی پشتم خالی بابام هروز تهدیدم میکنه

میترسم

تنها راه نجاتم کنکوره

صفر صفرم از طرفی پشتم خالی بابام هروز تهدیدم میکنه میترسم تنها راه نجاتم کنکوره

بیشتر رو نهایییا تمرکز کن اگه تجربی هستی مامایی قبول شدنت راحته اگه دوست داشته باشی 

مشاور داری؟ اگر سوالی داشتی دوس داشتی ازم بپرس ایشالله که موفق باشی و به هدفت برسی

امید صفر انگیزه صفر اعتماد به نفس صقر پرستاری تو دوماه اخه؟

به خدا توکل کن شروع کن به خوندن راه برات باز میشه ظرفیتا بالا رفته کنکورا سالا قبلو کار کن ولی بیشتر رو نهاییات تمرکز کن بخدا قبول میشی انقد پالس منفی به خودت نده 

خیلی حالمو خوب کردی ایشالله هرچی از خدا میخوای بت بده

همچنین عزیزم 

خداروشکر

هر وقت خاستی حرف بزنیم تگم کن یا درخاست بده هستم  

2706