2733
2734
عنوان

نظرتون راجب شاغل بودن زن چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 85 پست

درسته عزیزم 

خودمم شاغلم خداروشکر که عمر آدم بیهوده نمی‌گذره تو خونه

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌

جوابم به این عکسه اینه که 

حتما ادم باید برای کسی یا برای پول کار کنه یا باید بیمه براش رد بشه که فعال به حساب بیاد ؟

خب من الان همه ی اون ویژگی ها رو دارم ولی جایی شاغل نیستم 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه من گفتم دراز باشه میگم نباشه الان شما تکلیفتون چیه

شما می گین. زن نباید جلو شوهر دستش دراز باشه. ولی من می گم. شوهر وظیفه شه. زن باید خانمی کنه.   و شوهر براش فراهم کنه. مگه غریبه س یا گدائی که دستش نباید جلوش دراز باشه.  تازه من که شاغلم حقوقم واسه قسط خونه و ماشین می ره.  به قول شما دستم جلو شوهرم درازه بازهم. ولی وظیفه شه  وقتی زن می گیره. باید فکر مخارجش هم باشه

2731

بنظر منم کار کردن از خانه دار بودن بهتره با اینکه خیلی سخته... اما همینکه دستت توی جیب خودته و برای پول خرج کردن نیازی به اجازه و رو انداختن نداری خیلی خوبه.... اما اگه همسرم خیلی پولدار بود و بدون منت بهم پول میداد قطعا کار نمیکردم....

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  

شاغل نیستم هیچ رفت و امد پوچی ندارم رفت و امدمون خیلی محدوده درگیری با خانواده همسرم ندارم کلا ارتباطی باهاشون ندارم قدرت هم دارم رفتار و کارهای بچگانه هم ندارم دیدم به افراد شاغلی که برای بالابردن خودشون بقیه رو نمیکوبن و توهین نمیکنن خوب و مثبته

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

جدایی از جنسیت به نظرم خوبه که هرکسی مستقل باشه 

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
بنظر منم کار کردن از خانه دار بودن بهتره با اینکه خیلی سخته... اما همینکه دستت توی جیب خودته و برای ...

من همسرم وضعیا مالیش خوبه  پوللم میده اما من بخاطر کم تر کردن رفت امدم و اینک خانوادش کار کردنو کلاس میدونن میخام برم 

من همسرم وضعیا مالیش خوبه  پوللم میده اما من بخاطر کم تر کردن رفت امدم و اینک خانوادش کار کردنو ...

همین که کار کردن رو کلاس میدونن یه جوری حس بدی به آدم میده..

من کلا جاریهام خونه دارن و وضع شوهراشون خوبه و خیلی هم ادعای کلاس دارن... اما من شاغلم و تا حالا از شوهرم پول نگرفتم که ببینم بهم راحت پول میده یا نه  

آرهام. کاساندان. بابادوک سابق.. امیدوارم بتونم این یکی کاربریو حفظ کنم  
2706