2733
2734
عنوان

مادربزرگم همش اینجا پلاسه

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 33 پست
چقدر یه سریاتون بد ذاتید به خدا ... گناه داره پیرزن حالا بیاد مگه چی میشه .. من ارزومه یه روز دیگه ف ...

بد ذات ؟ مگه زندکی منو میدونی

همین خانوم روزهایی ک بهش محتاج بودیم ما و وسایلمون رو انداخت بیرون ، مادرم بیچاره یک زن بی پناه و مجرد بود 

میخاست با تیشه تلویزون ما رو بشکونه 

بچه هاشم همدستش بودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
وای پس حق داری من دیگه حرفی ندارم روحتو ازار دادن پس 

خیلییییی هنوزم پر رو آن 

میگم کم بیان ، خودمون کم رفت و آمد میکنیم ولی انقدر بی همه چیزن ک همش اینجا پلاسن 😡

خیلییییی هنوزم پر رو آن  میگم کم بیان ، خودمون کم رفت و آمد میکنیم ولی انقدر بی همه چیزن ک همش ...

خب بهانه بیار که نیستی خونه یا سر کاری هر چی بهانه بیاری میفهمن که خوشت نمیاد و کمتر میان یا اصلا نمیان.

یا رک بهش بگو که اون زمان با منو خونوادم اینکارو کردی و خیلی ازت رنجش دارم حرف دلتو بزن نریز تو خودت که اونام فکر کنن فراموش کردی یا واست غرورت مهم نبوده

این برای دختر کوچیکش خوبه ولی چشم دیدن مامان منو نداره  حالا مامان من آنقدر ساده و مظلومه :(

دقیقا مادربزرگ منم همینجوره واسه بچه های دیگش و نوه هاش جونشو میده ولی واسه ما دیو دو سره

خب بهانه بیار که نیستی خونه یا سر کاری هر چی بهانه بیاری میفهمن که خوشت نمیاد و کمتر میان یا اصلا نم ...

یک وحشیای پتیاره ای ان،  حالیشون نمیشه 

همش مظلوم نمایی میکننن

2706