2733
2734
از قبلش یادم رفت بگیرم...این روز اول هس اینم تاریخی که عکس گرفتم  نگاه کردم... ...

عزیزم بهت میاد خیلی قشنگه😍مبارکت باشه

میگم الان ک ۷ ماه گذشته رنگش مثل عکس دومی؟

چقدر فرق کرده؟

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

واو😍 روز اول چقد رنگش دلبر بوده😍 روز دهممم انقدررررررر کم‌رنگ شده؟؟؟😶😶😶😑😐💔

شوهرمم میگفت کاش همینجوری بمونه😂

ولی خیلی پررنگ بود.. 

روم نمیشد از خونه برم بیرون

آره زخمش که خوب میشه و رنگش میریزه یه رنگ کمرنگ میمونه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
شوهرمم میگفت کاش همینجوری بمونه😂 ولی خیلی پررنگ بود..  روم نمیشد از خونه برم بیرون آره ز ...

عالی بود واسه عروسی😅😍

میگم‌من رنگ لبام میفرستم ببین چ رنگی بزنم‌خوبه؟🥺

۲ روز زدی فقط یه ده روز صبر کن ببین چطوره خوب نشد ب دکتر بگو

اخه چرا فقط همین ی نقطه اینجوری شده؟

بقیه جاها مث هم ورم داره

معلومه اینجارو زیادترزده

من اصن پایینو نمیخواستم کاش نمیزدم فقط همون نیم سی سی بالارو میزدم

با احترام به همه و نظراتشون اما واقعا مگه چه ایرادی وجود داره که حاضرید اینهمه درد بکشین و خرج کنید؟

اگر خداروشکر پول دارید خب صرف کارهایی بکنید که حالتون رو خوب کنه به دیگران کمک کنید 

اینم درنظر بگیرید که حتما ی حکمتی توش هست که شما اینطور آفریده شدید 

برای مثال اینهمه آدم که الکی میرن بینی هاشون رو عمل میکنن بدون هیچ عیبی نمیدونن که این سوراخ های بینی متناسب با ریه هاشون تعبیه شده و میرن کوچیکش میکنن و هزار تا بلا سرش میارن

از مردا یاد بگیریم بعضی هاشون با کلی عیب و ایراد(البته که واقعا عیب نیست)نمیرن هزارجور بلا سر خودشون بیارن😅

بازم میگم همه اینا توصیه و پیشنهاده فقط بخاطر اینکه هرچیزی رو صرفا بخاطر اینکه مده قبول نکنیم.با احترام🙏🌷

اخه چرا فقط همین ی نقطه اینجوری شده؟ بقیه جاها مث هم ورم داره معلومه اینجارو زیادترزده من اصن پای ...

یکمی ورم داره

ولی خب روزای اول طبیعیه

یخ بذار روش

عالی بود واسه عروسی😅😍 میگم‌من رنگ لبام میفرستم ببین چ رنگی بزنم‌خوبه؟🥺

باشه عزیزم. به پیگمنتر که نشون بدی بهت میگه چه رنگی بهتره

مثلا به من گفت لبات یه کم کبودی داره... اولش یه رنگ (نارنجی) فک کنم زد که کبودی رو بگیره

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2706