2752
2734
دقیقا گوشی آیفون ۱۴ و گوشی s23 + رو کنار هم گرفتم و دوربینش رو باز کردم .اصلا قابل قیاس نیستن با هم. ...

عزیز جان ایفون با سام قابل قیاس نیست خنده داره ک ایفونو میگن مسخره😂 

الحمدالله چندساله ایفون دارم ی عکس قدیم ندارم جلوووی ایینه😂😂😂😂

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم مردم با چیز دیگه ای مشکل دارن توی ایران فکر میکنن اونور گل و بل بله 

عزیزم کلا داری اشتباه فکر میکنی 

هزینه رو با درامد مقایسه میکنن که اعتراض میکنن 

الان یه شخص عادی تو انریکا در امدش ۱۲۰۰ دلاره 

و قیمت گوشت ۲۰ دلاره 

الان اگه شما اونجا کار کنی خریدن گوشت ۲۰ دلاری برات راحته 

ولی اگه با ریال اینجا بخای بری اونجا گوشت بخری باید ۱ میلیون پول بدی 

خب معلومه وقتی تو ایران حقوق ۱۲ تومنی داری اون یه تومن به چشمت زیاد میاد دیگه

درامد هر کشوری با هزینه های همون کشور مقایسه میشه

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
چرا انقدر به همه چی دید منفی دارین؟ چرا آدمو انقدر از گفتش پشیمون می‌کنید؟ اصلا به فرض اینطوری گفت ...

دقیقا 👌👌یجوری میگن انگار هم دیگه رو دیدیم و میشناسیم بابا حتی صدای هم دیگه رو نشنیدیم چرا باید بخواد پز بده اونم تو سایت؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

به خاطر اینکه لیر ترکیه چندبرابر پول ایرانه

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
مزخرف ترین گوشی همین آیفونه که فقط برای کلاس گذاشتن میخرن حتی یه زنگ هم نمیشه باهاش زد و باید در کنا ...

شما ایفون دارید که اینجوری راجع بهش صحبت میکنی؟

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
عزیز جان ایفون با سام قابل قیاس نیست خنده داره ک ایفونو میگن مسخره😂  الحمدالله چندساله ایفون ...

البته به نظرم باید اینو از چند فروشنده موبایل بپرسی چون اونا بیشتر اطلاع دارن

تو نخر آیفون

نه بابا تو این تاپیک به جز شما هم تعریف کردن فکر کنم اوناهم فقط میگفتن که من نخرم چون قرار بود بخرم انقدر بد تعریف کردن نظرمو عوض کردن

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
نه بابا تو این تاپیک به جز شما هم تعریف کردن فکر کنم اوناهم فقط میگفتن که من نخرم چون قرار بود بخرم ...

عا 

به هرحال بهترین گوشی هست که میشه دست گرفت

فقط 39 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
عا  به هرحال بهترین گوشی هست که میشه دست گرفت

باشه مرسی از راهنماییت❤️❤️

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»