2733
2734
میخایم ک زمین بخریم خونه بسازیم ۱ و نیمه 

وای یک سال و نیمه اینجوری ناراحتی صبور باش دختر قشنگ

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای یک سال و نیمه اینجوری ناراحتی صبور باش دختر قشنگ

اره بخدااااا اونقدر عصابم خرابه هعی بحث دعوا میکنم خخ

خیلی دلم میخواست الان پیش خانوادم کانادا باشم حیف که اونام اینجان  
اره بخدااااا اونقدر عصابم خرابه هعی بحث دعوا میکنم خخ

نکن گلم اروم باش صبور باش تازه اول راهی زندگی بیشتر ازاون چیزی ک فک میکنی مسعولیت و بالاپایین داره یکی از عموهای من ۳۰ساله مستاجره تازه امسال باهزاربدبختی و رسیدن ارثیه بهش اونم مسکن ملی گرفته البته هنوز ی سالم طول میکشه تحویل بدن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نکن گلم اروم باش صبور باش تازه اول راهی زندگی بیشتر ازاون چیزی ک فک میکنی مسعولیت و بالاپایین داره ی ...

میدونم عزیزم الان زندگی همه رو میبینم بعده ۶ سال دیگ ۱۰ سال دیگ ۲۰ سال دیگ هچ طرف ۳۰ ساله ک اونم مستاجره

من اتفاقا خداروشکر میکنم ولی باز انتظار میکشم

چون با خانواده همسرمم عجله دارم برم خونم واسه همین

میدونم عزیزم الان زندگی همه رو میبینم بعده ۶ سال دیگ ۱۰ سال دیگ ۲۰ سال دیگ هچ طرف ۳۰ ساله ک اونم مست ...

درست میشه توکلت ب خداباشه منم یک سال و نیم خونه مادرشوهرم تو ی اتاق ۹متری زندگی کردم جهازمو بازنکرده بودم پدرشوهرم دقیقه نود زدزیر حرفش بهمون خونه نگرفت مجبورشدم بمونم اونجا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درست میشه توکلت ب خداباشه منم یک سال و نیم خونه مادرشوهرم تو ی اتاق ۹متری زندگی کردم جهازمو بازنکرده ...

مجبور شدی کجا بمونی الان اونجای با خانواده همسرت هستی؟!

مجبور شدی کجا بمونی الان اونجای با خانواده همسرت هستی؟!

خونه مادرشوهرم ن الان ۷ساله ازشون جدازندگی میکنیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خونه مادرشوهرم ن الان ۷ساله ازشون جدازندگی میکنیم

قبل ازدواج حرفتون چی بود الان حرفی ک اوموقع بهت زدن الا شوهرت روش موندن یا بقولی گول زدن

قبل ازدواج حرفتون چی بود الان حرفی ک اوموقع بهت زدن الا شوهرت روش موندن یا بقولی گول زدن

شبی ک اومدن خواستگاری پدرشوهرم گفت پسرم هیچی نداره اما من زمین دارم نگران خونه نباشید زمینو می۴روشم براتون خونه تهیه میکنم شما جهیزیه رو اماده کنین دقیقا دوهفته مونده بود ب عروسی ما کارتارو پخش کرده بودیم زنگ زدیم گفتیم میخوایم جهیزیه رو بچینیم کجابیاریم گفت من خونه بدم شمامفت بشینین زمینمو نفروختم فک کن ما کارتارم پخش کردیم دورو نزدیک مهمون میاد میره دیگه مجبور شدم برم پیش خودشون تو ی اتاق تا بتونیم پول جورکنیم اجاره کنیم تایک سال و نیم پیششون بودم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شبی ک اومدن خواستگاری پدرشوهرم گفت پسرم هیچی نداره اما من زمین دارم نگران خونه نباشید زمینو می۴روشم ...

وااااای چ بدددد