2752
2734
عنوان

همسرم ادم خوبیه دوست پسر سابقم دست بردار نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2167 بازدید | 92 پست

اگر راست میگی که یک  خیانتکار فاسدی عزیز دلم ...که از احوال دوست پسر چرمنگ سابقت خبر داری و دلتم براش میسوزه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

ببین خیانت فقط رابطه جنسی نیست

الان شما به شوهرت داری خیانت میکنی... یا از شوهرت جداشو یا دیگ آمار قبلیه رو نگیر

فکرنکنی تهاجمی دارم تایپ میکنما ولی واقعا از حرکتت بدم اومد

وقتی به هردلیلی ادامه ندادی باهاش و الان با ی نفر دیگه ای واقعا حق نداری پیگیرش بشی فکرکن این قضیه برعکس بود خودت چه حسی داشتی اگ میفهمیدی شوهرت هنوز به اکسش فکرمیکنه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شما متاهل شدی پس دیکه آمارشو نگیر.بالاخره اونم باید پره دنبال زندگیه خودش.اگر شمارو میخواست که باهات تموم نمیکرد.تلاش بیشتری میکرد واس رسیدن بهت.پس دیگه بهش فکرنکن

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

استارتر ب نظرم شما دلت با دوست پسرت نبود وگرنه براش صبر میکردی.تو یه لقمه حاضر و آماده میخواستی که بهشم رسیدی.حالا تنها کاری ک میتونی انجام بدی اینه ک اون بنده خدارو امیدوارش نکن.اصلا ازش خبر نگیر و ب گوشش برسون‌ک‌از زندگیت راضی هستی اینجوری اونم تکلیفشو میدونه.

خدایا در هر لحظه و مکان شکرت❤
2706