2733
2734
عنوان

تو حیاط زیر بارون نشستم+ عکس های فراوان

| مشاهده متن کامل بحث + 3879 بازدید | 141 پست
کاش میتونستم مشکلم اینه نمیتونم متاسفانه برای همین مرگم رو از خدا میخواهم

این کار و با خودت نکن

ممکنه این بیماری نکشدت

اما این افکار قطعا افسردت میکنن

نکن با خودت

بشین فکر کن

با خودت با خدات خلوت کن

ببین کار درست چیه

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این کار و با خودت نکن ممکنه این بیماری نکشدت اما این افکار قطعا افسردت میکنن نکن با خودت بشین ...

بله این افکار و بیماری روحیم منو کشت

فقط خدا میتونه کمکم کنه

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
2731
امروز تولد من بود  سه تا پیام از بانک داشتم  یک همراه اول  و دیگر هیچ  نه کا ...

تولدت مبارک عزیزدلم

امیدوارم به همه آرزوهات برسی

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

من دونفر بهم پیام دادن کلا

سن یه عدده؟..تا کی سر این حرفتون هستین؟اگه عدده  چرا میگی زیر هجده سال صحبت نکنه باهات؟چیه میترسی تجربه و حرف های یه به اصطلاح بچه از تو بهتر باشه؟!😆 ۱۷ سالمه اگه سنم رو کم میبینی  ترجیح میدم سکوتت بشنوم بجای حرفای ارزشمندت😂✋ ...............مهروعلاقه ام ب توهیچ، یکدم فقط بگوباتو چ کرده ام ک سلامم نمی دهی...!؟#محسن_رشیدی ((دیگه هفده سالم نیست!))+۱۸شدم
بیماریتون چیه مگه

بیشتر بیماری روحیم منو داغون کرده و مانع از درمان بیماری جسمیم شده

من دونفر بهم پیام دادن کلا

تولدت مبارک عزیزم

بله این افکار و بیماری روحیم منو کشت فقط خدا میتونه کمکم کنه

خدا و خودت

فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی

همت کن و خودت و روح تو ازدست این افکار نجات بده

هر کاری کردم چهار دیواریِ دلم بشه خونَت اما نشد 🖤      لینکِ تاپیکِ شیرینی پزیِ من✨                                    مثل یه پرنده که همه پراشو چیدن..پشت تو راه اومدم تو رو نفس کشیدم..من میترسیدم ولی بخاطرت پریدم..چون دلم میخاست برات بمیرم و نگام کنی..جاش فقط حسابمو از عاشقات جدا کنی..زخمی که میخورم از آدما رو دوا کنی1401/04/2یه جا تسلیم عشق بودن همه دیوونگیت میشه.کسی که فکر نمیکردی تموم زندگیت میشه...چه دنیایی به من دادی به من که دل نمیدادم...چه عشقی تو دلم گم بود که با تو یادش افتادم...🚶 آغوشتو به غیرِ من به روی هیشکی وا نکن منو از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن..من برایِ با تو بودن پُرِ عشق و خواهشم..واسه بودن کنارت تو بگو به هرکجا پَر میکشم...💜 اون روزُ میبینم بگردی دنبالم بپرسی از همه هنوز دوستت دارم💔؟‌ به این فکر کنم چی موند ازت برام؟به این فکر کنی بدونِ تو کجام؟ نگاه کنی برات چی مونده از شکست؟پُلایی که یه شب پشتِ سرت شکست  ندونی از خودت کجا فرار کنی؟ندونی با دِلِت باید چیکار کنی  به این فکر کنی چجوری برگردی بپرسی از خودت کجا گمم کردی  شاید یه روزِ سرد شاید یه نیمه شب دلت بخواد بشه برگردی به عقب🌙

[QUOTE=336477936]مشکلت چیه آخه ؟ تو که همه دوست دارن به فکرتن  من تولدم به زور بعضی اعضا خانوادم بادشون بود 😐...[/QUOT]

خستم 😔

سلام گلم تولدت مبارک باشه  خوبه باز شما کسایی رو دارین بهت تبریک بگن  ما چی . حتی شوهرمو ...

سلام عزیزم 

چی بگم که هر پیامی عذاب بود

خدا و خودت فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی همت کن و خودت و روح تو ازدست این افکار نجات بده

امیدوارم بتونم😔

2706