2733
2734
عنوان

تو حیاط زیر بارون نشستم+ عکس های فراوان

| مشاهده متن کامل بحث + 3879 بازدید | 141 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشبحالت باز،تولد من هیچکی تبریک نگفت به جز‌عشقم 

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
2731
خوشبحالت باز،تولد من هیچکی تبریک نگفت به جز‌عشقم 

خدا میدونه هر پیامی برام عذاب بود

تولدت مبارک عزیزم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

تولدتون مبارک خوشحال باشید که اینقدر آدم صمیمانه دوستتون دارن و تاریخ تولدتون رو فراموش نکردن و براتون جشن گرفتن 

چی بیماری دارید که اینقدر ناامیدتون کرده ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
تولدتون مبارک خوشحال باشید که اینقدر آدم صمیمانه دوستتون دارن و تاریخ تولدتون رو فراموش نکردن و برات ...

از همه شون میترسم خوشحال نشدم عزیزم

نمیتونم بیماری ام رو بگم شرمنده

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
خدا میدونه هر پیامی برام عذاب بود تولدت مبارک عزیزم

چرا خوبه که بقیه بفکرت باشن قربونت چند ماه پیش بود تولدم 

کاربر @کیوتمم هستم ✨(:          متعهد هستم به تو تا همیشه به جفت چشمای قشنگت قسم 🥺💜Μ میشه برای رسیدن به ارزوم برام صلوات بفرستید ✭☻
 چرا خوبه که بقیه بفکرت باشن قربونت چند ماه پیش بود تولدم 

در حالت عادی بله ولی نه در شرایط من

به هرحال برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم

در حالت عادی بله ولی نه در شرایط من به هرحال برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم

ممنونم همچنین 🥆💖

حالا تولد منو بانکم یادش نیست تبریک بگه🦦

عزیزم😢

تولدت مبارک

حس خیلی خوبیه که برای اینهمه آدم مهم باشی

امیدوارم بزودی دلت پر از آرامش بشه 💖

تویی که داری امضای آذرُ میخونی امیدوارم حال دلت همیشه عالی باشه 🌷 چیزایی که میگم نظر شخصیمه؛ اگه باهام مخالفی راحت باش من دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم 👂 هیچ عقیده‌ای مقدس نیست و هر آدمی حق داره اون عقیده رو نقد کنه؛ این رو آویزه گوش دیکتاتور درونتون کنید که مخالف رو دیو دو سر نبینید.
2706