2752
2734
عنوان

چرا مردا انقدررر بد ذاتن اخه؟ 🤕😂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 24 پست

واقعا بدذاتن

همسرم قبلا با دخترخاله هام لج بود به بهونه های مختلف نمیذاشت برم خونشون بعد سر یه موضوعی شوهر دختر خالم یه کمکی بهش کرد کلا اخلاق شوهرم تغییر کردم تا میگفتم برم خونشون میگفت آره برو زود برام اسنپ میگرفت و خلاصه حتی میگفتم با دخترخالت برو بیرون.

بعد الان که اون موضوع گذشته و خرش از پل رد شده بازم اخلاقش مثل قبل شده امروز گفتم برم ملاقات دخترخالم خونش عمل کرده گفت نه هوا سرد بچه مریض میشه بعد تو چله زمستون بهم میگفت برو

وشوهرمن که اگه غذا اضاف بیاد خونه خودمون وعده بعد نمیخوره چون موندست اما مامانش غذذهای دوهفته قبلو نگه میدارن میده بهش یکبارکه رفتیم اورد من نخوردم چون میدونستم براهفته قبله اون خورد و مسموم شد بدم مسموم شد😂😂😂😂 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بهش گفتی غذا ننته؟؟

یه توئیته😅من دیدم باحاله گفتم برای شما هم بذارم

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
واقعا بدذاتن همسرم قبلا با دخترخاله هام لج بود به بهونه های مختلف نمیذاشت برم خونشون بعد سر یه موضو ...

عقل ندارن بخدا

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
وشوهرمن که اگه غذا اضاف بیاد خونه خودمون وعده بعد نمیخوره چون موندست اما مامانش غذذهای دوهفته قبلو ن ...

زحمتشون فقط برای زنشونه😑