2733
2734
عنوان

چایی نخوردن مادر خاستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 503 بازدید | 35 پست
حالا بر میداشت یه قلپ میخورده چی میشد مثلا اینجوری نهایت بی احترامی به میزبانه

دقیقا آفرین 

خیلی بی احترامی 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب مادره بخاطرپسرش اومده خاستگاری بارغبت نیومده بایدبری چاییو آب توش کنی سردبشه دوباره براش بیاری بگ ...

خودشون از طریق واسطه اومده بودن والا 

نمیدونم شاید از من خوششون نیمده بود 

ولب پسرش مشتاق بود 

خودشم نمیدونم چرا گفت مبارکه 

این کاربری دست سه نفره😑 تعجب نکنید از همخونی نداشتن تاپیک ها . هیج کدوم شماره نداشتیم اینم با بدبختی‌ پیدا کردم 
خوب شیرینی میوه مگه تعارف نمیکنن  مگه اونم نخورده ؟

اونو مامانم تعارف کرد برداشت 

خودشون از طریق واسطه اومده بودن والا  نمیدونم شاید از من خوششون نیمده بود  ولب پسرش مشتا ...

از اینابوده که میخاسته نشون بده مخالفه ولی ته دلش موافق بوده

بی شک باران زیباترین نعمت خداست