2733
2734
عنوان

همه‌چیو‌گذاشت‌کف‌دست‌داداشم+اسکرین‌پیامای‌داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 18945 بازدید | 292 پست

میدونی ب چی فکر میکنم؟

ب منطق داداشت 

قدرشو بدون  

این بیاد خونه شاید کلی نصیحتت کنه حرف بزنه شاید یکی دوتا داد هم سرت بزنه ولی تهش بغلت می‌کنه ک بدونی چقدر میخواتت 

اون وقت داداش من ب خاطر ی مزاحم عوضی ک پیام داده بود از مدرسه رسیدم خونه ۱۲ ۱۳سال پیش با کمربند افتاد ب جونم هنوزم یاد اون روز میوفتم گریم میگیره  

ب هیچ چیز فکر نکن عزیزم همین عشقی ک داداشت بهت داره ب دنیا میارزه

همچین پسری اصلا لیاقت نداری بخاطرش غصه بخوری از نو شروع کن و بهترین خودت باش

عزیزم دیگه ول کنش نبوده هی آویزونش بوده.خب وقتی دوسش نداشته زوری که نمیشه.

داداشم خیلی خوب ومنطقی برخوردکرده درود به شرفش

کاربری خانومم👩🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ داداش مهربونی واسع من بود گردنمو درحا میزد ب خدا ،🫤

اره😭

خب اینم گفته اومدم خونه حرف داریم مفصله الان تهرانه دانسجوهه

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2731
حقته.... دختری که خودشو واسه پسرا کوچیک میکنه هر چی بهش بگن حقشه  واقعا اونجا که به داداشت گفت ...

ینی چی باید بره بمیره؟

آدم اشتباه میکنه 

اگه نمیتونی حالشو بهتر کنی خواهشا بدتر نکن

شب غم تو نیز بگذرد ولی...در این میان دلی ز دست میرود..!

حال بدت خیلی طبیعیه الان....بسیار برادر منطقی داری حتما باهاش صحبت کن و‌درددل کن کاملا مشخصه که گوش میکنه و با کمک و مهربونی برادرت فراموش کن همه چیو......دوست برادرت همه چیو ب داداشت گفته پس عمرتو بخاطر همچین ادمی هدر نده

ول کن جهان را قهوه ات یخ کرد🍂

عزیزم چقدر دلم واس داداشت سوخت....عرفان تورو دوست نداره...واس اینکه ولش کنی به داداشت گفته.شماهم داداشت اومد ازش عذرخواهی کن..بگو دلم گیر کرده بود.بگو خامی کردم....وقول بده دیگه تکرار نمیشه.راستی داداشت درست میگه هیچوقت به هیچ پسری نباید ابراز احساسات کنی.مگر اینکه همسرت باشه.متاسفانه بی جنبه ان.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

وای بگردممم چ داداش خوب ومهربونی دارییی🥺🥺🥺🥺🥺داداش ماک حالت عادی عین سگ تیر خوردست چ برسه ب این شرایط

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉
وقتی داریم میگم اگر از دوست داشتن کسی مردی شرف داره به اعتراف نتیجش اینه... حالا مگه چقدر اویزونش ب ...

اون عوضی و چاپلوس داداشمه وگرنه خیلی معمولیم بود الان ک فکر میکنم😭

خیلی بی گدار ب آب زدی ب غرور داداشتم برخورده اما منطقی برخورد کرده ..اون اقا رو فراموش کن مشخص هیچ علاقه نداره بهت و هیچوقتم علاقمند نمیشه قیدشو بزن ..از دل داداشت دربیار ..ازاین ب بعد عاقلانه برخورد کن ..واقعا لازم نیست ادم برا کسی دوسش داره ابرو خودشو ببره اگ واقعا طرف بخاد خودش ول کنت نیست ..

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
واقعا قدر داداشت رو بدون هرکی بود الان زیر قبر بود این از رل هم بیشتر محبت میکنه 

اره کلا خیلی مهربون بود باهام ولی بعید میدونم دیگ مثل قبل باشه😭

2706