2752
2734
عنوان

شما جای من باشین چیکار می کنید؟طلاق یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 24 پست
این چیزایی که گفتین دلیل طلاق نمیشه مخصوصا اینکه بچه دارین تقریبا مشابه شرایط همسر منه. با این تفاو ...

خب چیکار کنم؟بهترین روزای عمرمو اینجوری نابود کنم☹️

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
تو این سن چه اخلاقای بدی روش پایبند شده خودش نگیدونه از زندگی و دورک بریا چی میخواد ..مشاوره ببرش !د ...

مشاوره یکی دو جاسه بور بردم ولی فکر نکنم عمرا بخواد تغییر کنه☹️کلا ادم زندگی مشترک نیست انگار

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

می دونم واقعا اما واقعا باعث فرسایش روح و روان و جسمم شده،بدتر اینکه دنبال درست کردن شرایطم نیست

این افکار مقداریش اثرات زایمان و بچه داریه

سعی کن مسائل مالی رو خودت مدیریت کنی و جدا پول داشته باشی 

اینا دلایل منطقی واسه ی طلاق نیست

*نمیدونه  *دورو بازم ویرایش خرابه 🥴

😅

2731
مشاوره یکی دو جاسه بور بردم ولی فکر نکنم عمرا بخواد تغییر کنه☹️کلا ادم زندگی مشترک نیست انگار

همش تقصییر خونواده شه پسرشو اورده خواستگاری که از این مجردی چیز کردنش بیاد بیرون دختر مردم چه گناهی کرده۰

این افکار مقداریش اثرات زایمان و بچه داریه سعی کن مسائل مالی رو خودت مدیریت کنی و جدا پول داشته باش ...

اصلا پولی هستکه بخوام مدیریت کنم

همش تقصییر خونواده شه پسرشو اورده خواستگاری که از این مجردی چیز کردنش بیاد بیرون دختر مردم چه گناهی ...

بعد جالبه منو لایق پسرشونم نمی دونن😐

خب چیکار کنم؟بهترین روزای عمرمو اینجوری نابود کنم☹️

عزیزم اگر بچه نمیاوردی شرایط فرق داشت. شوهرت هم باید همینجوری بپذیری. اونقدر شرایطت بد نیست که با وجود بچه هم بخوای جدا بشی