2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش از منم مرغ عشق بود ،با من حرف میزد خودم بزرگش کردم به سختی حرف زدن یادش دادم اسم خودشو یادش دادم ...

عزیزممم میفهممت خیلی بیشتر از بقیه....

پرنده ها کلا یجوری جا تو دل آدم باز میکنن خودتم نمیدونی چطوری انقدر عاشق و وابستشون شدی

عروس توهم به عنوان یه عروس آپشناش زیاد بوده خدایی خیلی کم پیش میاد عروس حرف بزنه

فقط باید صبر کنی تا بگذره هیچ جوره غمش نمیره من ۱ ماه گریه کردم(:

خانم دکترِ آینده •••♡میرَقصانَم‌ زِندِگی را به سازِ آرِزوهایَم♡
2731
وای خیلی سخته 😔  اگهی بده تو دیوار امروز ببین کسی پیداش نکرده؟ بگو مژدگانی خوب میدم اندازه پو ...

همه جا گفتیم استوری کردیم شوهرم خیلی بی احساسه میگه ولش یکی دیگه میخرم برات😐😔

عزیزممم میفهممت خیلی بیشتر از بقیه.... پرنده ها کلا یجوری جا تو دل آدم باز میکنن خودتم نمیدونی چطور ...

اره بخدا خیلی وابستشم نمیدونم‌چجوری زندگیم بدونش بگذره فعلا دارم خودمو سرگرم میکنم تا از ذهنم بره ولی نمیره همش جای زخمش توی قلبم میمونه 

اره بخدا خیلی وابستشم نمیدونم‌چجوری زندگیم بدونش بگذره فعلا دارم خودمو سرگرم میکنم تا از ذهنم بره ول ...

عزیزممممم تا آخرش یه جای قلبت میمونی و هیچوقت جایگزین نمیشه متاسفانه 

حواستو پرت کن تا کمرنگ بشه تو خاطرت فعلا((:

عزیزممممم تا آخرش یه جای قلبت میمونی و هیچوقت جایگزین نمیشه متاسفانه  حواستو پرت کن تا کمرنگ ب ...

باشه ممنون عزیزم سعی میکنم ،شوهر بی احساسم میگه ولش یه بهتری برات میخرم ولی دیگه هیچی جاشو برام نمیگیره🥲

باشه ممنون عزیزم سعی میکنم ،شوهر بی احساسم میگه ولش یه بهتری برات میخرم ولی دیگه هیچی جاشو برام نمیگ ...

عزیزم بی احساس نیس کلا اقایون منطقی تر رفتار میکنن میگن دیگه گذشت... داره تورو آروم میکنه مثلا ولی بلد نیست

عزیزم بی احساس نیس کلا اقایون منطقی تر رفتار میکنن میگن دیگه گذشت... داره تورو آروم میکنه مثلا ولی ب ...

اره ولی خیلی ازش ناراحتم از دیروز باهاش حرف نمیزنم چون اون پنجره باز گذاشت ،اون بود که پرهاشو نچید باعث شد فرار کنه هیچوقت ازش خوشش نمی‌آمد چون من خیلی به عروس هلندیم اهمیت میدادم 

اره ولی خیلی ازش ناراحتم از دیروز باهاش حرف نمیزنم چون اون پنجره باز گذاشت ،اون بود که پرهاشو نچید ب ...

پنجره رو حق میدم بهت ولی گناهه پرهاشو بچینی خیلی اذیت میشن اینطوری

حسودی میکرده شاید😬

عزیزم عروست پیدا نشد ..اگه خونه همسایه باشه ک صداش میاد چجوری میتونه نده بهت دلش میاد اخه 

چندسال پیش مرغ شاخداره همسایمون اومد خونه ما تا دیدمش رفتم گفتم بیا ببرش

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩
2706