2752
2734
عنوان

يه ختم جمعي مجرب ٦٠نفر هستيد

| مشاهده متن کامل بحث + 1173 بازدید | 180 پست

💚💚💚💚💚

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

الحمدالله رب العامين 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ان مع العسر یسری  خود خدا دوبار گفته دلتون قرص شه 🦋 ان شا الله بع حق طفل در آغوش حضرت نرجس خ ...

چقدر حرفاتون حس خوب داره .

دعام کنین ففط یه معجزه میتونه حالمو خوب کنه دعام کنین فقط 

چقدر حرفاتون حس خوب داره . دعام کنین ففط یه معجزه میتونه حالمو خوب کنه دعام کنین فقط 

حتما عزیرم🦋

اگه حس خوب گرفتید فقط به خاطر اینه که تو حرفام از اسم خدا استفاده کردم و در اصل اسم خدا آرام کننده دلهاست☘️

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

من پریودم عزیزم اشکال داره بخونم؟

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
من پریودم عزیزم اشکال داره بخونم؟

نه عزيدم هيچ اشكال نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه عزيدم هيچ اشكال نداره

پس منم لطفا ۱ بار بنویسید

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
پس منم لطفا ۱ بار بنویسید

قبول باشه حاجت روا انشالله 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا تعداد دفعات رو ذكر كنيد همه تون دوستان  حاجت روا انشالله

سلام‌.سه مرتبه ...برای خاحت منم دعا کنید ..ان شااللع همگی حاحت روا باشید

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

یک مرتبه  از طرف شیعیان امیر المومنین 

یک مرتبه هم از طرف  دوستم @منتظرررررظهور    میخونم 

انشالله حاجت روایی تک تک شیعیان امیر المومنین 

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم🪻

خدایا..هیچ شباهتی با یوسف ندارم...نه رسولم ،نه زیبایم،ونه برای کسی عزیزم، فقط در چاه افتاده‌ام....معجزه کن نجاتم بده 😔😔

یک مرتبه دیگه خونده شد ..

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

١٦

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706