2733
2734
عنوان

ماجرای این دختره رو خوندم قلبم آتیش گرفت چجوری آخه😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3459 بازدید | 75 پست

فکر کنم سارا ۱۳سالش بود 

تقصیر سارا نیست 

تقصیر پدر و مادر بی مسئولیته که دختر ول کرده به حال خودش 

وگرنه بچه ۱۳ساله قرص برنج از کجا گیر اورده !!

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️ کربلا دارد به کل آفرینش افتخار❤️حیدر حیدر شهادتین ما ، اینه میراث والدین ما ، میرسه روزی که همه عالم پر میشه از حسین حسین (ع) ما❤️پیچیده لبیک از نجف تا کربلا❤️ما ملت صبر و استقامتیم، ما ملت شهادت و شهید پروریم ، ما ملت عزادار محرم های حسین (ع) و ملت شاد جشن عید غدیر ، عید امامت علی (ع)هستیم 🌷نژاد پرست نباشید اما وطن دوست باشید 🇮🇷🌷الهم عجل الولیک الفرج به حق امام رئوف علی ابی موسی الرضا (ع) و مادر بزرگوارشون حضرت زهرا (س) 🌷تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما (ع) ، انشالله برای آقامون (ع)جُون و قنبر بشیم تمام ما🤲🇮🇷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از کالای پزشکی خریده گفته برا بابام می خوام کار داره یارو هم بالای دختره می‌شناخته بهش داده  و ...

آره واقعا نباید به این راحتی قرص بفروشن

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2731

منم دلم کباب شد براش

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
واقعا هم چقد بدذات بود انقد بدم میادالان میان میگن اون معصوم وبیگناهه تقصیر پدر مادرشه درصورتیکه من ...

دقیقا گلم یه سری چیزا تو‌ ذات آدم هست 

بچه دیدم شبیه نوه شیطانه از همون بچگی حیوان آزاری می کن کتک می‌زند بچه هم دیدم معصوم و مظلوم 

یه سری چیزا تو دانه دست خانواده نیست 

خانواده هم نقش داره مثلا بچه سیزده ساله رو می تونس کنترل کنه ولی خب ذات عوض نمیشه 

ذات هم بیش تر وقتا ارثی هست لابد پدر مادرشم بد ذات بودن 

بچه کجا بود طرف نقشه قتل کشیده نامه نوشته گوشیش برداشته در حالی

دوست مظلومش براش ناهار گرفته 

لعنت به اکثرا خانواده هایی که انقدر دختر و پسررو ولگرد و هرزه تربیت میکنن

ما همسن اینا بودیم تازه تو فکر این بودیم کدوم درس و بیشتر بخونیم که از هم کلاسیمون نمره بیشتری بگیریم

وضع جامعه داره روز به روز بدتر میشه یکی از فامیلام میره مدرسه اومده میگه خاله تو مدرسه زنگ تفریح میشه همه دخترا همش درمورد دوست پسراشون حرف میزنن

من نمیدونم خانواده اینا کدوم گورین 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
فکر کنم سارا ۱۳سالش بود  تقصیر سارا نیست  تقصیر پدر و مادر بی مسئولیته که دختر ول کرده ب ...

عزیزم همه یه جورایی مقصرن 

خدا لعنت کنه اونی قرص برنج فروخت به این، مادر و پدرش 

و البته خوده سارا که نقشه قتل طراحی کرده 

فکر کنم سارا ۱۳سالش بود  تقصیر سارا نیست  تقصیر پدر و مادر بی مسئولیته که دختر ول کرده ب ...

دیگه ب 12   13 ساله ها نمیشه گفت بچه...

من خودم زیاد با دخترای تو این سن سر و کار دارم

ی چیزایی ازشون دیدم ک هم پرام ریخته هم ب این پی بردم ک واقعااا بچه نیستن

منم سنم خیلی با نسل اونا فاصله نداره ولی حتی من نمیتونم درکشون کنم

من این خبرو شنیدم اصلا واسم عجیب نبود

رو صورتم یه لبخند کشیدم رو قلبم یه ضبدر
2706