2733
2734
بببین شهریه که از اول امسال شده ماهی ۵۰۰ تومان ۱۲ جلسه میشه حدوداً  و حقیقتاً آره به جرات می‌ت ...

ععع دقیقا منم اینسوریم ی جور کسل و ضعیف 

واسه چ رشته ای میری عزیزم 

میگی 12جلسست؟ مگه هر روز  ت ساعت مشخص اون ورزش نمیشه رفت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اون کش مو ژاپاس از همه چی مهمتره یعنی موقع بیرون رفتنی پیداش نکنم من بیرون نمیرم 🥲😂

😂اررره حالا تو باشگاه ممکنه گم بشه یاهرچی اصلااا بدون اینکه موهارو بالا ببندی نمیتونی ورزش کنی هم موقع خونه اومدن باید موهاتو دم اسبی ببندی وگرنه همه میچسبه به بدنت یه وعضیییی اصن

ععع دقیقا منم اینسوریم ی جور کسل و ضعیف  واسه چ رشته ای میری عزیزم  میگی 12جلسست؟ مگه هر ...

ن

من بدنسازی میرم هفته ۳ جلسه که در ماه میشه ۱۲ هفته و ۵۰۰ هزار تومان کلاً 

جلسه‌هاشم نهایت دو ساعت است

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
ن من بدنسازی میرم هفته ۳ جلسه که در ماه میشه ۱۲ هفته و ۵۰۰ هزار تومان کلاً  جلسه‌هاشم نهایت د ...

ابنجا هر روزه و ساعت مشخص مثلا ابن باشگاه از 11شروع میشه بدنصازیش و ی ساعته تابمش 

شهریشم 500

ابنجا هر روزه و ساعت مشخص مثلا ابن باشگاه از 11شروع میشه بدنصازیش و ی ساعته تابمش  شهریشم 500

من در مورد باشگاهی که خودم میرم صحبت کردم این قوانین باشگاه ۱ من میرم قرار نیست همه یه مدل باشن که

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706