2752
2734
تازه ک در میاد گیلاس هاش نرسیده برگ هاش رو دلمه میکنیم نگم از عطر و بوش براتون خیلی خوشمزس 

محتوای داخل دلمه همون دلمه برگ مو هست ؟

برگ توت رو شنیده بودم ولی گیلاس نه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
دقیقا

هنوز گیلاس فصلش نشده حتما امتحان میکنم 

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
اینستا همه چیو مجاز کرده🤣🤣 شما مجازی با مخلوط هندونه و ماست و سیرابی  و کمی ادویه ی کوکوی ...

وااااییییییی خداااا😫😫🤮

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
اینستا همه چیو مجاز کرده🤣🤣 شما مجازی با مخلوط هندونه و ماست و سیرابی  و کمی ادویه ی کوکوی ...

بعضی غذاها برای مناطق یا شهرهای مخصوص هست

به لطف زندگی مدرن خیلی از غذاهای مقوی از سفره هامون حذف شده همه چی شده پاستوریزه و سوسیس کالباس

آش گندم 

خشیل 

این دوتا رو خودم میخوام بپزم خیلی دوست دارم گندم رو وارد سفره کنم گندمی که سبوس داشته باشه

بعضی غذاها برای مناطق یا شهرهای مخصوص هست به لطف زندگی مدرن خیلی از غذاهای مقوی از سفره هامون حذف ش ...

من میخاستم بدونم ک ضرر داره تو بارداری یا نه چون اکثر سبزیجات تو اوایل بارداری ضرر داره ولی اونم ک کسی این غذای خوشمزه رو نخورده تا بدونه من خودم اصلا سوسیس کالباس نمیخورم 

بعضی غذاها برای مناطق یا شهرهای مخصوص هست به لطف زندگی مدرن خیلی از غذاهای مقوی از سفره هامون حذف ش ...

خیلی عالیه خیلی عالی

من خودم جو تهیه میکنم و اردش می‌کنم و نون جو میپزم

تا میتونی هیچ چیز از بیرون تهیه نکنین و خودتون تهیه کنین

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
من میخاستم بدونم ک ضرر داره تو بارداری یا نه چون اکثر سبزیجات تو اوایل بارداری ضرر داره ولی اونم ک ک ...

نمیدونم اگه طبعش گرم باشه مضره

مثل زعفران

تو سه ماهه اول بچه جاش ثابت میشه تو بدن و باید مراقب بود

اینو خوب متوجه شدم هرچی سازمان بهداشت جهانی گفته اشتباهه

من کندر باعث بیش فعالی میشه درحالیکه اگه درست خورده بشه باعث میشه اعصاب جنین و قلب بدرستی تشکیل بشه و واقعا تو هوش یچه موثره 

2706