2752
2734
عنوان

بچه ها رفتم فیبروز خیلییی بد شده ابروهام.

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 59 پست
تقارن نداره

اولش خوب بود ب مرور ک زخمش ریخت اینطوری شد..گفت تو ترمیم خوب میشه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

خوب میشه نگران نباش، مال منو که قشنگ ت ر زده، بهم گفت اگر میخای کمرنگتر شه دو شب باندازه یه عدس تتراسایکلین چشمی بمال روش. منم همینکارو کردم ولی هنوز زخمه و نریخته که راجع به اثرش برات بگم.

امان از زن عاشقحتی گناهان و زشتی های معشوقش را هم می پرستد!در آن حدی که خود مرد هم نمی تواند جنایاتش را بدان گونه که زنی عاشق برایش تبرئه می کند ، تبرئه کند . . . !!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
می‌شه اگر راهی پیدا کردی به منم بگی؟

باشه فعلا خودم خیلی درگیرشم. صدبار میگم چه غلطی کردم

امان از زن عاشقحتی گناهان و زشتی های معشوقش را هم می پرستد!در آن حدی که خود مرد هم نمی تواند جنایاتش را بدان گونه که زنی عاشق برایش تبرئه می کند ، تبرئه کند . . . !!
خوب میشه نگران نباش، مال منو که قشنگ ت ر زده، بهم گفت اگر میخای کمرنگتر شه دو شب باندازه یه عدس تترا ...

دوست من کارش ریمو هست  

یه ریموور خوب شهرتون پیدا کن پاک کنید

💚💚💚نمیدانم چطور بدون اینکه حرفی بزند مرا آرام کرده بود...بعضی از ادم ها اطرافشان هاله ای از آرامش دارند و او یکی از آنهاست...💚عاـــشق رنگــ سبز هستمـ😁💚
2706