2752
2734
عنوان

پسرم خیلی لاغررره چیکار کنم اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 45 پست

دستپخت خوبی داری؟ ببین غذایی که خودت میپزی نمیخوره رو با دستپخت ادمای دیگه حاضره تست کنه و بعد اینکه تست کرد خوشش میاد یا نه

و اینکه غذاهایی که نمیخوره رو هیجان انگیز کن براش، واسه خوردنشون جایزه بذار براش ( حواست باشه به این قضیه بدعادت نشه ) و یا مدلای مختلف بهش بده مثلا من موز دوست نداشتم ولی وقتی سرد بود تازه از یخچال دراومده بود و گرد و دایره ای قاچ قاچ شده بود دوستش داشتمو میخوردمش، ببین مدلی که یه چیزی که دوست نداره رو ممکنه حاضر بشه بخوره چیه.

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من ب دخترم دادم همش میگفت پادرد داره ی مدت قطع کردم دیگ‌نگفت باز شروع کردم بازم میگ

مطمئن نیستم پادرد بیاره

فقط یکی از عوارضش خواب آلودگی هس که خب حالا برا بچه ها خوبه یکم استراحت میکنن و بعد پامیشن غذاشون رو میخورن 

مخصوصا برای به های خیلی شلوغ😄😄

من ۶ سال عمرمو با همین غصه سر کردم ولی ۶ ماهه میگم خدایا شکرت فقط سالمه شکر

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
مطمئن نیستم پادرد بیاره فقط یکی از عوارضش خواب آلودگی هس که خب حالا برا بچه ها خوبه یکم استراحت میک ...

من ب دخترم هر مدلشو دادم اندازه نصف انگشتم از شربت میره این مریض میشه خودشم یماه طول میکشه خوب شه

2706