2752
2734
بگو چی بود که پر بازید شه همه هم یک صدا میگن کاشت کنی کشیده میشه 

من اضطراب و وسواس دارم خیلی از اعضای خانوادمم عضو نی نی سایتن برداشتم چون میترسیدم بمونه کسی بشناستم چون درد دل خصوصی زیاد دارم تو تاپیک..عکس دستم رو فرستادم که درد دل کنم

دیگه همه چی به درررررررررررررررررررررررررک 
شاید باعث ت....ح....ر....ی...ک....میشه😂😂😂😂😂

من اضطراب و وسواس دارم خیلی از اعضای خانوادمم عضو نی نی سایتن برداشتم چون میترسیدم بمونه کسی بشناستم چون درد دل خصوصی زیاد دارم تو تاپیک..عکس دستم رو فرستادم که درد دل کنم

دیگه همه چی به درررررررررررررررررررررررررک 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اضطراب و وسواس دارم خیلی از اعضای خانوادمم عضو نی نی سایتن برداشتم چون میترسیدم بمونه کسی بشناستم ...

عزیزم میفهممت ولی باور کن این طرز فکر اولا فقط باعث میشه خودت از درون به مرور تحلیل بری و هم اینکه باور کن هیچکس از روی دست متوجه این نمیشه که شمایی، چون درکت میکنم میگم که از حجم استرس و وسواست کم شه چون تو این موقعیت خود شخص فکر میکنه که با کوچیک ترین حرکتی لو میره درحالی که اینجوری نیست

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
2731
اتفاقا دستام زشته..فقط نمیخوام بمونه آشنایی ببینه

من دست شمارو ندیدم ولی یه کاربر دیگه که عکس گذاشته بود گفته بود دستش مثل مال شماست و خیلی نرمال و مثل همه ی دستای دیگه بود باور کن الکی حساس شدی ایراد تو خودت پیدا نکردی گیر دادی به دستات

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎