2733
2734
عنوان

چقدر این دختر وقیحه🙄🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 2278 بازدید | 73 پست
یعنی بدترین کار ممکنه کردی عملاً خودت با دست خودت شان و شخصیت خودتو نابود کردی

مهم نیس بدترین کار بوده یانه ، من حالم بده و کاری ک فک کردم اون لحظه رو انجام دادم، اون چرا نباید آنفالو کنه وقتی من بهش گفتم من نامزدشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این چکاریه وقتی رابطه شماتمام شده دیگه ارتباطش باخانمهای دیگه بشمامربوط نمیشه اصلاداریدیکارمیکنیدهمون نیمچه احترامیم که پیشش داریدازبین بره وبلاکت کنه حداقل اگرمن بودم اینکارومیکردم‌

نامزدت واست مهمه ولی شما برای نامزدت مهم نیستی 

متاسفانه رفتار اون خانم مشکلی نداره

بهتر بود جور دیگه ایی توجه نامزدت رو جلب میکردی

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست🩷
چقد عجیب ک رفته کف دستش گذاشته و انفالو نکرده  ولی ی چیز بدتر گلم خودتو پیش نامزدت خراب کردی م ...

حرف زدم گوش نمیده واقعا حالم بده نمیدونم چه کاری درسته چی اشتباه الان اونقد عصبی ام ک دلم میخواد دختره رو خفش کنم

مهم نیس بدترین کار بوده یانه ، من حالم بده و کاری ک فک کردم اون لحظه رو انجام دادم، اون چرا نباید آن ...

اولاً که شما نامزدش دیگه به حساب نمیای نامزد سابق به حساب میای 

ثانیاً شما اصلاً نباید می‌رفتید پی‌وی این دختره اول باید می‌دیدید اصلاً نامزده سابقتون دلش می‌خواد به شما برگرده یا نه باهاش صحبت می‌کردید اگر قبول می‌کرد به شما برگرده و مشکلاتتونو حل می‌کردید مثل دو تا آدم عاقل و بالغ با هم صحبت می‌کردید و بهش می‌گفتید فلان خانومو باید آنفالو بکنید 

کاری که کردید فقط توجیه میشه کرد که یه دختر بچه ۱۴ ۱۵ ساله انجام داده باشه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
حرف زدم گوش نمیده واقعا حالم بده نمیدونم چه کاری درسته چی اشتباه الان اونقد عصبی ام ک دلم میخواد دخت ...

دختزه رو ول کن احتمالا بخاطر حرص درآوردن تو بوده 

دیگه اینقدم ک دست و پا زدی دختر تا برگرده دیگه باید رها کنی 

رها کن و خودتو خیاییی خوشحال و خوشبخت نشون بده نه اینکه بدون اون داری میمیری و ب دست.و پاش بیوفتی چون برگرده هم فایده نداره ...

چ کارای بچگانه ای میکنین 

وقتی تموم کردین دلیلی برای اینکارا نی، حتی تمومم نکرده بودین بازم درست نبود چ برسه ب الان 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد،تا که دست از سر ازردن ما بردارد تاپیک های درسی مربوط ب من نیست  کاربری دست دونفر بود💥
2706