2733
2734
عنوان

به مادرشوهرم گفتم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 61 پست
🤣🤣🤣 کارش بد بوده زنگ زده به مادرش🤧🤧🤧بچه ننه

اخه فرداش قرار بود بریم دادگاه واسه طلاق تاپیکای قبلمو بخونی متوجه میشی اونم زنگ زد ب مادرش ک بگه فردا میخایم از هم جدا شیم😣

چکار کنم خب اعصابم داغون بود ک برداشته زنگ زده مامانش😥

حق شوهربی عرضت بود عوضی اخه دعوای زن وشوهری روخونبایدبری جار بزنی تالخواد این بحث هاتوش پیش بیاد

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چکار کنم خب اعصابم داغون بود ک برداشته زنگ زده مامانش😥

خیلی بد گفتی

مادرشوهر من ۲۴ ساعت توو پاساژ و سالن زیبایی و زیر عمله

تاپیک آخرمو بخون پسرش چه بلاهایی سرم آورده

یبار بهش نگفتم از وقت نذاشتن شماست

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

چطور روتون‌میشه با مادرشوهر اینجوری حرف بزنین؟؟واقعا نمیتونم هضم کنم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2731
نگفت برا اینه تو زنشی که چش هیز.من پیش خواهر شوهرم گفتم داداشت هیزه چ الم شنگه ای شد براممممم

نه چ ربطی ب من داره اخه 😐ک برگرده اون حرفو بزنه اخه میدونی جالبیش کجاست شوهرم خودش داشت اعتراف میکردک چش هیزی کرده وچیزای بد تو گوشیش دیدم بعد مادرش برگشته میگه جلو زنت اونجوری نگووو خودتو خراب نکن😶😯بعد برگشته میگه اونجور زناک با وضع نامناسب میان بیرون حتما خوششون میاد همه نگاش کنن😐🤔چ ربطی داره اخهههه بجای اینگ برگرده بگه پسرم نگاهتو حفظ کن ب نامحرم نگاه نکن بدتر داره تشویقش هم میکنه خییییلیییی از دستش عصبی و ناراحتم دیگه نمیخام بیاد خونمون و ببینمش😪😪😫😫

نمی‌دونم چرا این عروس ها هروقت با شوعرشون خوب هستن اصلا مادرشوهر رو آدم حساب نمیکنن و نمی‌دونن مادرش ...

گل گفتی منم سوالم از شخص ایشون همینه اگ همسرش بره براش یکار خوب کنه زنگ میزنه ب مادرهمسرش بگ ممنون عجب پسری تربیت کردی؟

تا ب مشکل میخورن یادشون میاد طرف مادرم داره😂

مِهربون نَباشید مِهربونا تِکراری میشَن!
خیلی بد گفتی مادرشوهر من ۲۴ ساعت توو پاساژ و سالن زیبایی و زیر عمله تاپیک آخرمو بخون پسرش چه بلاها ...

بخاطر همینه ک روشون‌تو روهم باز میشه و مشکلات بعدی والا ۱۰ساله عروس شدم خداشاهده تاحالا جز احترام ازم چیزی ندیدن اگه چیزی هم گفتن من جواب ندادم

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
بخاطر همینه ک روشون‌تو روهم باز میشه و مشکلات بعدی والا ۱۰ساله عروس شدم خداشاهده تاحالا جز احترام از ...

دقیقا

مادرم روز اول بهم گفت هر اتفاقی افتاد حتی طلاق احترام پدر و مادرشو نگه دار چون بالاخره باهم رو به رو میشید

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
بهتر بود اجازه  می‌دادی اول مادرش صحبت کنه  شاید طرف تو رو میگرفت

نه دیگه طرف منو نگرفت ک منم حرصم گرفت و... هرچی ک نباید گفتم حقش بود زنیکه اسکل شوهرشو همینجوری ول کرده ک اونروز دیدم پدرشوهرم رفته با ی زن تصويری😏🙄بد برگشته ب من میگه توام زیاد سخت نگیر😑😳گفتم اهااا زیاد سخت نگیرم ک بزارم شوهرم با هرکی خواست بره تو رابطه اره؟

خب

اره بعد برگشته میگع ک اینا همه از اون ماهواره س ک تو خونه دارید☹️😐چ ربطیییییی دارهههه اخههعه بعد برگشته میگه اینا همه از بی نمازی و قران نخوندنتونه😑منم برگشتم گفتم نخیر هیچ ربطی نداره اتفاقا اونایی ک نماز و قران و... نمیدونم دم ب دیقه مسجدن از همه چش هیز تر و گناهکارترن😬برگشته میگه بیخود ب نمازخونا توهین نکن🙁

تا وقتی باهات با زبان نرم حرف میزنن باید با زبان خوش و نرم حرف بزنی ، بددهنی کرده بود قبلا که اینطور ...

اره همش ب پسرش میگفت ک نه مامان تو اصلااا هم چش هیز نیستی☹️

واقعا اینجوری حرف زدی من اگه عروسمون اینحوری با مامانم حرف بزنه دیه نگاشم نمیکنیم

اره چون خییییلیییی پرروعع ننش ب حدی ک دوسدارم خفششش کنم ی تیکه هایی میندازه آدم دوسداره بمیره ولی تیکه های اینو نشنوه🤢🤧🤕

نمی‌دونم چرا این عروس ها هروقت با شوعرشون خوب هستن اصلا مادرشوهر رو آدم حساب نمیکنن و نمی‌دونن مادرش ...

نه من همیشه گفتم بهش ک دمتگرم با این پسر تربیت کردنت البته این قبل اون بود ک چش هیزیش بهم ثابت نشده بود🙃

2706