2752
2734
نه عزیزم به خاطر اینکه برای اینکه تامین جنسی کنه مجبوره داروهای محرک بخوره و زیاد از بدن نحیفش کار ب ...

به جوری صحبت میکنین انگار از نیاز جنسیه اونا باخبرین که هرکدوم چجورین 😂 تا حدودی درست میگین ولی همه مث هم نیستن به سن نیست .. گاهی اوقات یه مرد جوون توانایی نداره گاهی اوقات یه آدم جا افتاده تواناییش بیشتره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😂😂😂😂راست میگی درباره ناموس مردم نظر بدم درباره ناموس من نظر میدن🙄

آره مواظب فانوست باش😂😂😂

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
به جوری صحبت میکنین انگار از نیاز جنسیه اونا باخبرین که هرکدوم چجورین 😂 تا حدودی درست میگین ولی همه ...

درسته صحبت شما هم .

باخبرم چون سنم از شما بیشتره ،مطالعه ام هم .

مردای جوون اگه توانایی نداشته باشن اکثرا زیاد خودشونو اذیت نمیکنن .اگرم دارو بخورن زیاد براشون مضر نیست .

ولی پیرها سعی میکنن خودشونو با زن جوون هم سطح کنن پس بیشتر تحت فشار قرار میدن و بدنشونم مثل مرد جوون قدرت نداره و بنابر این تخریب میشن.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
بستمش به تخت نمیذارم جایی بره خیالت تخت آبجی😂😂🤣🤣

بهت ایمان دارم خواهر😉😅😅😅

شاید بعضی آدما بتونن حفظ ظاهر بکنن اما باطن و ذاتشون رو نمیتونن تغییر بدن. گوش خر کوتاه کردی اسب شد آیا مگر؟! جان من،  ذاتیست تمام ویژگی بشر 🌸😊                                
بنظرت بازش کنم؟؟  آخه داره میگه کار دارم بیرون؟؟  دلم براش میسوزه 😂😂

والا هرجور خودت صلاح میدونی چی بگم😶😒🤣🤣🤣🤣

باشه پس بازش میکنم😆 فقط باید تعقیبش کنم👁

مگه بهش اعتماد نداری🤨😅

2706