2733
2734
عنوان

چرا اینقدر بهم تو هین میکنید؟❤️‍🩹

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 64 پست
من دیشب توی تاپیک دوستی ک ب احترام مامان بزرگش از روی صندلی جلو ماشین پیاده نشده بود گفتم احترام بزر ...

منم دیدم اون تاپیک و احترام بزرگتر کوچکتر حالیش نبود 

به دل نگیر گل

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

یه بار یکیشون بم تهمت خراب بودن زد هیچوقت اینو یادم نمیره  

حالا بحث چی بود؟

داشتن میگفتن چرا اقایون تو این سایتن و....

من فقط گفتم اگه اقایی درخواست داد میتونید قبول نکنید یه سایت عمومیه و هرکی میخواد میاد اگه اینطوریه چرا بعضی خانوما میرن ددی سایت!

و بعد از این حرفم رگباری از فش و تهمت رو دریافت کردم!

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به من گفتن حرام خور:) چرا؟ چون ناخنکارم:)))

خدایا😂😂😂

چقددددد آدمای سطح پایین میشه اینجا دید!!کاش همه اینا توی دنیای واقعی هم این روی نکبتشونو نشون بدن ک تنها بمونن

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
منم دیدم اون تاپیک و احترام بزرگتر کوچکتر حالیش نبود  به دل نگیر گل

ن بخدا دلگیر نیستم ولی تاسف میخورم . مرسی از مهربونیت 🫀🫂

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
2731
خصوصا اگه کاربر آقا ببینن من بنا به دلایلی اینجام و بعد مدتی لغو میزنم به کسی درخواست دوستی ندادم و ...

قبول دارم بعضی کاربر های آقا حد و حدود رو رعایت نمی‌کنند

ولی کسی حق توهین به کسی که آزاری ب دیگران نرسونده نداره 

متاسفم.

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
واقعا از خدا نمی‌ترسن همچین آدمایی؟

بخدا خیلی قلبم شکست نشتم گریه کردم گفتم کاش خدا جواب حرفاشو بهش بده تا دیگه  رو زخم کسی نمک نپاشه

اسمم الناز🦋به زودی منم میام تو امضام میزنم بیبی چکم مثبت شد😍❤️میشه برام دعا کنی🙂این امضا در تاریخ ۶/۲/۱۴۰۳
به من گفتن حرام خور:) چرا؟ چون ناخنکارم:)))

میخاستی بگی حروم خور اون. خ.رابای دو زاری تن فروشن ن منی ک واس یه لقمه نون اینقدر زحمت میکشم و ازکمر و ریه و گردنو دستم مایه میذارم . 

تو فقط خودتو داری ، پَ  مراقب خودت باش ❤🌼
قبول دارم بعضی کاربر های آقا حد و حدود رو رعایت نمی‌کنند ولی کسی حق توهین به کسی که آزاری ب دیگران ...

بله درسته ولی من جزو اون دسته نیستم و اذیتی برای کسی نداشتم 

صحیح

کاربر آقا...عقده هاتون رو سر کاربر های مرد اینجا خالی نکنید با تشکر 
حرف حق رو زدی گلم به دل نگیر 

ممنونمم ازت

ولی خب متاسفانه بعضیا چیزی به نام شعور و ادب و شخصیت رو ندارن و هرچی از دهنشون درمیاد میگن!

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
یه بار یکیشون بم تهمت خراب بودن زد هیچوقت اینو یادم نمیره     حالا بحث چی بود؟ داشتن میگ ...

اینایی که به دخترای جوون این حرفا رو میزنن چون زیاد دیدم میگن حیا ندارن فلانن وای دوس پسر داره معلوم نیست به چند نفر فلان اینا میشنوم سرم سوت میکشه شک ندارم روزی بچه های بی گناهشون باید همه اینارو تجربه کنن تا دنیا کارماشو بهشون نشون بده من میگم اصلا یکی خراب بدکاره  یا گول خورده یه اشتباهی کرده اینجا اومده درخواست کمک داره چطور میتونی اینجوری قضاوتش کنی 

بخدا هر چی به هر کی گفتم دنیا چرخید اونو تجربه کردم و دیدم هر کی بدتر ایراد میگیره یا خودش یا بچه هاش همون کاررو میکنن

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
2706