2752
2734
عنوان

قبلا ها که روتین موتین نبود

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 38 پست
چ تعبیری😅

اره

به توصیه فروشنده برداشتم

بعضی مارکها نمیشه نزدیکشون شد 

یه ویتامین سی 2  و 3

حالا اگه نسازه که پوست داغون میکنه و محصول بلااستفاده 

اگه بسازه تموم شه دوباره کلی پول داد بابتش ریسکه 

اره به توصیه فروشنده برداشتم بعضی مارکها نمیشه نزدیکشون شد  یه ویتامین سی 2  و 3 حالا ...

اخه من سرم ویتامین سی میزدم خیلی خوب بود حساسیت نداشتم عالی بود ولی تونرشو ک گرفتم احساس میکنم پوستمو کدر میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر سال ۹۶ هستم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من نمیزنم پوستمم عالیه

همه چیز بستگی به ژنتیک داره و آرامش و تغذیه

دوست خودم سالن داره یکی از معروف ترین کسایی هست که تو حیطه ی پاکسازی پوست تو مشهد کار میکنه

ولی پوست خودش بدون کرم داغونه

اینا همش تجارت محصولات زیباییه. من یه مدت روتین پوستی داشتم فکر میکردم خیلی خفن و باکلاسم، بعد پوست ...

چه ماسک موی؟؟جنس موهاتون چجوریه

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️
جنس موهای خودتون چیه که راضی ازش؟

عزیزم واسه انواع مو داره و همش خوبه، من قبلا رنگ کرده بودم و موهام آسیب دیده بود مخصوص موهای آسیب دیدشو میزدم، الان موهام نرماله و فقط گره میخوره، الان مدل آرگان مخصوص موهای وز دار میزنم

عزیزم واسه انواع مو داره و همش خوبه، من قبلا رنگ کرده بودم و موهام آسیب دیده بود مخصوص موهای آسیب دی ...

ممنونم❤️

خدایا شکرت بخاطر همه ی نعمت هات❤️💙🙏.                   این کاربری ششم منه☺️